Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy katonai bakancs mennyire...

Egy katonai bakancs mennyire állna jól egy magas vékony fiúnak? Megéri megvenni egyet? Mert már nagyon régóta gondolkozom rajta.

Figyelt kérdés

Szerintetek? Egyszerűen nem tudok döntést hozni, mert nagyon tetszene katonai nadrággal meg így az egész katonai öltözködés, és mivel rocker vagyok még ezért szeretném valahogy mutatni.

Kép a bakancsról:

[link]



2012. júl. 2. 15:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem vékony rocker fiúkon hülyén néznek ki az ilyen nagy bakancsok.
2012. júl. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

A katonai bakancsot senki nem azért hordja, mert olyan baromi jól áll nekik, hanem mert ezzel akarnak mutatni valamit a külvilág felé.


Egyébként a katonai bakancs (mármint az igazi) nem igazán használható normál cipőként.

2012. júl. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
hát igen, de hogyha aztmutatom, hogy egy gyökér vagyok, hogy ilyen véznán még olyan cuccokat veszek fel amihez nincs közöm külsőleg akkor az már más tészta
2012. júl. 2. 19:01
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam hogy rózsaszín magassarkút vegyél fel xd
2012. júl. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
nem is arra gondoltam:D csak ezt sugallanám az emberek felé...és nem épp azt, hogy hm ő az arc rocker és kicsit jobban tartok tőle:DDD
2012. júl. 2. 19:18
 6/15 anonim ***** válasza:
A sulimba volt egy ilyen rockerféle gyerek akin ilyen angy szárú bakancs volt, a lába meg kb olyan volt mint az én karom. Számomra nem azt sugallta hogy ő a kemény rocker. Inkább röhejes volt.
2012. júl. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha jól érzed magad benne akkor nem mind1 hogy vékony vagy vagy kövér? Ha meg ennyire érdekel mások véleménye akkor öltözz emósnak az úgyis nagyon menő ma a hülye kis tinik közt.... ehh. 25/L
2012. júl. 3. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#6 na ezt írtam énis...most egy dolog, hogy k*rva jó lenne ha lenne, de az meg, hogy egy idiótának tűnök már nem lenne olyan nagy poén
2012. júl. 3. 13:34
 9/15 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Kinek tűnnél idiótának benne? Nekem is vannak olyan fiú barátaim, haverjaim akik felveszik és nekem abszolút nem tűnnek idiótának..... a diszkósp*csák véleményére meg ne adj.
2012. júl. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem azért a két fillérért de a #6-os válaszoló én vagyok...

olvasd el még egyszer amit írtam. Nem vagyok diszkós pics*a, 18 éves létemre életemben egyszer voltam diszkóban... Amúgy meg egy olyan fiún, akinek olyan a lába minta a ropi szerintem nagyon is hülyén áll.

2012. júl. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!