Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » FIÚK! Nektek mennyire számít,...

FIÚK! Nektek mennyire számít, hogy egy lány jól öltözött, stílusos legyen? És az számít, hogy minőségi ruhákat, kiegészítőket hordjon, vagy a lényeg az összhatás, hogy ha zsákot is visel, jól mutasson?

Figyelt kérdés

Ez nem támadás, tényleg csak kíváncsi vagyok a véleményetekre. Számít, hogy ízlésesen öltözik-e egy csaj, vagy nem is figyelitek a csajok cuccait, csupán az arcuk, alkatuk, személyiségük fontos?

Jobban megnéztek egy jól öltözött lányt, mint egy olyat, akinek a ruhái nem túl dekoratívak?


2009. júl. 9. 21:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én nem azt nézem hogy milyen minőségi cuccban van egy lány felőlem lehet az kinai is(sőt ettől a d&g tól már hányingerem van mert már mindenki ezt húzza hogy "menő" legyen sztem meg csak simán gáz már)de a lényegnél maradva álljon jól neki a ruha és ha kiegészitő is van akkor az is a lányhoz illő legyen :P A lényeg az összhatás szerintem :)Aztán ez személytől is függ mert van olyan lány is akin nem érdekel milyen ruha van nem azt nézem hanem ahogy irtad is pl.: az arcát a lényeg hogy ne legyen igénytelen(szakadt ruha ilyesmi)
2009. júl. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
ja ez lemaradt bocsi 16/F
2009. júl. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

értem. köszi a választ :)

megsúgom h a D&G-k többsége nem eredeti :) kétlem h pl munkanélküli szülők lánya eredeti dolcet hordana...

2009. júl. 9. 21:57
 4/18 anonim ***** válasza:
86%

Megnézni a jól vetkőzött lányokat jobban megnézzük. A sok hülye csöcskidobós pics*n jobban megakad a szemünk, de az ilyen nőket nem tudom elképzelni magam mellett, igazi kapcsolatban, csak magam alatt vagy felett - széttett lábakkal.


Egy nő kinézete sokat sejtet az agyáról, személyiségéről.


Sok smink, lakk, műkörmök, cérnaszál szemöldök, hetente más cipő, magassargúk, drága, márkás, "divatot követő" ruházat, kiegészítők, szoláriumbarna bőr.

- Ezek mind degradáló tulajdonságok.


Egy nő öltözzön kényelmesen és praktikusan, ne sok pénzből, ne divatból. Ne nyisson hentesboltot, mert bár szexuálisan vonzó, intellektuálisan taszító.


21F

2009. júl. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%

Én is azzal kezdeném, hogy ha úgy néz ki mint manapság a legtöbb csaj (D&G, Mayo Chix stb. tucatcuccok) akkor már eleve felfordul tőle a gyomrom... az ilyeneket rögtön leírom, mert látszik, hogy nincs stílusuk akkor se, ha azt hiszik magukról van. Egymást majmolják, semmit sem érnek. Nincs igazi személyiségük. Én ezeket meghagyom a hasonló kaliberű szánalmas fiúknak/férfiaknak... ők biztos örülnek egy ilyen "trófeának".


Nekem nem fontos, hogy márkás ruhákat hordjon egy lány, egyszerűen legyen stílusos, ízléses és eredeti. Öltözködhet turkálóból vagy a kínaiból is, csak ízléses legyen. Szerintem az a fontos, hogy ki tudja válogatni a jó ruhákat.

Én is olcsó helyekről vásárolok a legtöbbször, de néha olyan darabot veszek, hogy naponta többször megállítanak akár ismeretlenek is, hogy hol vettem. Ismerősök pedig állandóan kérdezgetnek :)


Kiegészítőkből, ékszerből is lehet már 400 forintért is szépeket venni. Nekem pl. 7-800 forintos karkötőim is vannak amikről simán azt hiszik 6-7 ezret érnek! Az egyik kedvenc bőrcipőm alig volt 4ezer forint (leárazáson), mégis mindenki megbámulja. Az egyik haveromé 40-50 ezer forintba került, mégse jobb semmivel sem. És minőségileg sem.

A lényeg, hogy tudni kell szelektálni. Mindenhol azt vedd meg, ami illik hozzád és amit minőséginek látsz. Ócskát nem érdemes venni akkor sem, ha olcsó. Drágát meg csak akkor, ha valóban különleges és ér annyit. Egyébként simán lehet feleannyiért ugyanolyan jó cuccokat venni és mégis úgy nézhetsz ki, hogy wow.

Nyilván ha valaki szakadt ruhákban jár lehet akármilyen szép nem vesszük észre.

Számomra a lány arca az első, aztán az, hogy milyen stílusban öltözködik és hogy milyen a személyisége, el lehet-e vele beszélgetni stb. Ez a 3 dolog érdekel legfőképpen.

2009. júl. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
Én is elfelejtettem: 20/f.
2009. júl. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat4 nahát nem hittem h ennyire konkrét elképzelésetek vagy inkább véleményetek van a lányok ruházkodásáról.. érdeme svolt feltenni a kérdést, ezek szerint már ezalapján is sok mindent megállapítottok rólunk :) tetszik :)

mégegyszer köszönöm, de lehet még írni bátran másoknak is :D

2009. júl. 10. 14:46
 8/18 anonim válasza:
0%
najó azért ne túlozzunk.én lány vagyok minden ruhám szinte mayo chix és mondjuk van attól még stílusom. és nem azt jelenti hogy anyuci pici lánya vagyok vagy mert azt akarom sugározni hogy milyen gazdag vagyok.egyszerüen csak jobban érzem magam benne..szóval nemkéne lenézni az ilyeneket szerintem..inkább ez azzal jár hogy a lány törődik magával és igényes ruhákat hord nem pedig a rossz kínait ami kiszakad 2hét alatt..
2009. júl. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
(Első voltam) Annyit még én is hozzá tennék a fent leirtakhoz hogy az ilyen lányok akik cicababa módra mindenféle kis hülyeséget felhúznak vagy akik ribancmódra öltöznek(félseggkintvan szoknya+ mély,bevágós melltartómutogatós felső + 3-10 kilóig terjedő fém/fa és műanyag kiegészitő) tőlük biztos nem egy biztos és stabil kapcsolatra vágyom. Legyen inkább szolid nem az a tipikus kivirit a tömegből tetőtől talpig rózsaszinben és azt hiszi hogy ő a sztár...Persze fontos hogy jól nézzen ki egy lány de azért nem szabad túlzásokba esni(csak izlésesen és mindent csak mértékkel szerintem) :)
2009. júl. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
és mi van azzal ha valaki annyira ízléses és annyira jól néz ki, hogy azzal tűnik ki a tömegből? :)
2009. júl. 11. 23:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!