Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hordanátok a helyemben rövidna...

Hordanátok a helyemben rövidnadrágot?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy nagyon átlátszanak a bőrömön az ereim. Az egész érhálózat tisztán kivehető, tényleg szinte világítanak, főleg, hogy elég fehér a bőröm. Amúgy az alakommal nem lenne gondom, de ez nagyon zavar, nem szép és nagyon feltűnő. Ti hordanátok így rövdnadrágot?

2012. júl. 4. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
igen, ha lesülsz, nem fog látszani nagyon. Meg nem hiszem, hogy valaki 5 cm-ről nézi a lábad, szemmagasságból meg úgysem látszik, nem?
2012. júl. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

de, látszik szemmagasságból, feltúnő. már "lesültem", ami nálam azt jelenti, hogy nem vagyok hullafehér, inkább barnás.


köszi a választ.

2012. júl. 4. 18:34
 3/7 A kérdező kommentje:
igazából hajlok rá, hogy hordjak, mert hát 40 fok van, na...csak a híúság...
2012. júl. 4. 18:35
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem a combomon látszik kicsit jobban de hordok mert szép hosszú lábaim vannak és e miatt nem fogom rejtegetni
2012. júl. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Persze, hordj nyugodtan. Nem hiszem, hog bárki is ezt nézegetné. De az a legfontosabb, hogy te jól érezd magad rövidnadrágban akkor biztosan senki nem veszi észre.
2012. júl. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hordj nyugodtan..tényleg!!
2012. júl. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi, jól jön a támogatás:)) igazatok lehet, nem érdemes megsülni...
2012. júl. 5. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!