Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ciki ősszel és...

Szerintetek ciki ősszel és télen is titokzoknit hordani?

Figyelt kérdés
2012. júl. 5. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Én még nyáron is azt hordok. Télen értelmetlen,mert akkor harisnyát húzok.
2012. júl. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Cikinek nem ciki, de csizmához kicsit fura. De gondolom nem rövidgatyához vennéd fel, szóval úgysem látszik.
2012. júl. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Miért is Lenne az? Annyi, hogy télen nem praktikus, mert a hosszú nadrág miatt eleve nem számít, hogy milyen zoknit veszel, másrészt nem védi a bokád a hidegtől. 19/F
2012. júl. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10-20 év múlva nagyon fog fájni a bokád, és majd nem fogod tudni, mitől. :)
2012. júl. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ciki-e, de én utálom a hosszú zoknikat, így én mindig azt hordok. (Nyáron persze nem, pl most is mezítláb + papucs, stb:D) Csizmához is azt veszek fel, meg sportcipőhöz.. szóval mindenhez (: L/17
2012. júl. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ívy1 ***** válasza:
Szerintem ez nem cikiség,hanem butaság. A lábról lehet a legkönnyebben felfázni,és ez ellen a zokni sokat véd. Lehet hogy éppen akkor nem fázik,de évek múltán ki jön a hatása. Tudok olyanról aki télen is motorozott évekig,és a nem megfelelő öltözet miatt,olyan szinten tönkre ment a lába,hogy mindkettőt le kellet vágni. Megérte?
2012. júl. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ki nézi télen a zoknidat?
2012. júl. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!