Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg így öltözzön egy...

Tényleg így öltözzön egy magyar férfi?

Figyelt kérdés

Nem tudom, kiknek szól a player.hu, valószínűleg nem nekem. Engem legalábbis eléggé mellbevágtak a különböző korosztályú férfiaknak ajánlott cuccok. Pl. napszemüveg 33 ezer, póló 33 ezer, bőrdzseki 119 ezer, alsógatya 8 ezer, farmer 51 ezer, bőrbakancs 214 ezer. Kik járnak ezekben a cuccokban? Ez lenne a nők elvárása?


[link]


2012. júl. 5. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Amíg tiszta és ápolt addig nemek tök mindegy, hogy a kínaiban, a turiban vagy valami márkás üzletben veszi a ruháit.
2012. júl. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát elég hülye cikk, mit ne mondjak... :) Szerintem csak ne mondja meg senki, hogy ezt ezzel viseld... Már csak össze tudja párosítani egy 30-as pasi az öltözékét magának. Elég drága is.

Én azt mondom, nézzen ki jól, legyen igényes...de ne ennyi pénzből jöjjön már ki egy szett... Ezt a rengeteg pénzt pedig költse másra, ami értelmesebb, mint a külsőségek.

2012. júl. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy megnéztem, azt hittem, hogy női ruhák. Hát felőlem öltözhet így egy pasi, de b-zikkal én nőként nem igazán tudok mit kezdeni. A cikkíró nem kicsit lehetett lefizetve azért, hogy reklámozza ezeket a borzalmakat.
2012. júl. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na jó, akkor így egy kicsit megnyugodtam...
2012. júl. 5. 13:24
 5/8 anonim ***** válasza:
hülyeség szerintem. A legtöbb tinin olyan ruhákat látok amit a 30-asoknak ajánlanak.
2012. júl. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ugyan már, az ilyen cikkek mind baromságok. Én a fodrásznál várakozva szoktam átlapozni azokat a bizonyos női magazinokat, és mindig elképedek attól, amit bennük olvasuk. Agymosás az egész. Nemcsak hogy drága ruhákat ajánlgatnak 40 oldalon át, de ennek tetejébe mind olyan, ami egy modellalkatú lányon nagyon csinos, viszont ha én veszem fel, nagyon röhejes leszek benne. Semmi életszerű nincs az egész újságban.


Ráadásul a cikkek is olyan színvonalúak, mint amit belinkeltél. Az egyikben olyan kirívó okosságokat olvastam egyszer, hogy csak egy példát említsek, miszerint hordjak mindenféle masnis holmit, mert a férfiaknak ez azt üzeni, hogy egy kibontásra váró ajándék vagyok.... na gondolom rögtön minden férfinak ez jut eszébe, te jó ég... :D

2012. júl. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
ezt nem úgy értik ám, hogy pont ilyen márkás cuccokat és pont ilyen ruhákat vegyél, hanem csak tipped ad, h mi-mihez passzol, milyen fazon most a trendi, stílustippek stb... szóval végülis az a lényeg, hogy meríts ötletet belőle, nem kell pont ezeket a ruhákat megvenned, találhatsz hasonlókat is kínaiban vagy bárhol máshol olcsóbban
2012. júl. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A huszas hipster valszeg elég keveseknek áll jól. A negyvenes stílus viszont nagyon jól néz ki.


A divatoldalak a reklámokból élnek. A drága ruhákat áruló oldalak fizetnek a legtöbbet, így ezeket reklámozzák. Ha turkálóból veszed ugyanezt, akkor is ugyanolyan jól néz ki.

A kínais cuccok nagy része viszont ízléstelen és gagyi.

2012. júl. 6. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!