Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit szólnátok, ha így látnátok...

Mit szólnátok, ha így látnátok valakit az utcán?

Figyelt kérdés
Van egy piros Martens bakancsom amit imádok, és nyáron is szeretném hordani. Tudom, hogy vannak akik nyáron is bakancsban járnak, de ők általában hosszúgatyával, amit én azért 40 fokban nem vállalnék be, ezért rövidnacira gondoltam. Szerintem teljesen jók így együtt, de kíváncsi vagyok, ti mit szólnátok ha valakit így látnátok az utcán? 14/L

2012. júl. 5. 17:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

Azt, hogy hülye.

Oké, hogy stílus meg izé meg hozé, de ami túlzás, az túlzás. Én is szeretem a téli kabátomat, meg a csizmámat, de rendeltetésének megfelelően télen és ősszel hordom...

2012. júl. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szerintem egy Martens nem évszakfüggő. Főleg nem télre, én mondjuk akkor is felvettem de 2 zoknival, a gumitalpa meg csúszott mint állat. Az mondjuk tény, hogy nem ázott be:)
2012. júl. 5. 18:00
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán jó és stílusos, ha passzol hozzá a ruházatod. Pl. piros árnyalatú rövidnadrággal vagy övvel. :)
2012. júl. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Engem nem zavar, amíg le nem veszed a bakancsod előttem.
2012. júl. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

Igazad van.

Nem évszakfüggő, hanem időjárás függő ! De te dolgod 37 fokban bakancsot húzni, nem én fogok megsülni.

2012. júl. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 sweetsugar ***** válasza:
Szerintem teljesen jók így együtt:)
2012. júl. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
14%

Majka, Curtis, BLR: Ezek a lányok egyre vékonyabbak

,,Lányok! A kis gatya jöhet! A kis bugyi jöhet! De a csizma (bakancs:P) maradjéééééék a lábon!...''

2012. júl. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%
én még cipőt se veszek föl ilyen 40 fokba nemhogy bakkancsot aki hülye hordja..
2012. júl. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is hordtam így 14 évesen minisorttal, imádtam (fekete Shelley's bakansom volt). És nem izzadt be a lábam, a sportcipőbe sokkal jobban beizzad.
2012. júl. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó együtt. Én is hordtam/hordom nyáron -bár hosszú, fekete szoknyákkal-, és semmi bajom nincs. Egyébként nem olyan vészes, elviselhető.
2012. júl. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!