Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Imádom a ruhákat, ékszereket,...

Imádom a ruhákat, ékszereket, és a divatot. Elég sokat foglalkozok magammal, és azt gondolom jól is nézek ki. De tudom hogy emiatt sok nő nem bír, bár a szemembe nem mondják. Ez baj? Úgy érzem igazi barátnőm nincs.

Figyelt kérdés
2008. máj. 2. 21:34
 1/5 anonim válasza:
59%
nem kell egoistának lenni. azt utálják a legjobban
2008. máj. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezek mellett normálisan viszonyulsz az emberekhez, mondjuk nem vagy nagyképű vagy beképzelt és nem nézed le a többieket, akkor nincs gond veled. Ha jó a kisugárzásod, akkor előbb- utóbb úgyis találsz egy lelkitárs- barátnőt :)

Ha utálnak, az lehet pusztán irigységből is, mert csak a felszínt ítélik meg. Egyébként velem is sok csaj ilyen, de szerencsére vannak olyanok is, akikkel teljesen jól megvagyok :) Biztos találsz te is majd barátnőket.


Irigykedni olyanok szoktak, akik nem tudják elfogadni saját magukat, akinek pedig összhangban van a külseje és a belseje, az elismerésnek tekinti az irigységet! :)

2008. máj. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok beképzeltnek tünni,de ezzel én is sokat vagyok igy.Bár aki megismer az tudja,hogy a külsö után nem itélkezünk.Nem dolgoztam sok helyen,de tudom a kollégák azt sem nézték ki bellölem,hogy tudom az ABC-ét vagy tudom e ki a Köztársasági elnökünk.Itéltek elsöre.De a hozzá állás sokat segit.Igyekszem mosolyogni,kedves lenni,segiteni,egyszerünek tünni.Bár ezek nem esnek nehezemre,ilyen vagyok.Minden kollégámmal megtalálom a hangsujt.Nézzél ki jol,de légy szerény!!Nekem már a mükörmeimet sem "veszi éstre".Szeretnek.A belsö sokat számit.
2008. máj. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Elözö hozzászoló vagyok.(hangsuly)"veszik észre"Csak javitottam:)
2008. máj. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

tudod en szemely szerint nem szeretem a bekepzelt lanyokat sem fiukat

legy szereny.amiert meg lehet sok fiunak bejosz az meg nem jelenti azt hogy szep vagy.lehet hogy saz vagy.csodalkozol hogy nincs igazi baratnod?nem csoda.a bekepzelteket senki senm szereti.a cszepeket altalaba csak kihasznaljak lefekudnek veluk utanna otthagyak.de ez megtortenhet mindenkivel.valtozz meg.akkor talan lesznek igaz baratnoid.rajtad mulik mi lesz.

2008. máj. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!