Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szabadtéri partyra mit vegyek...

Szabadtéri partyra mit vegyek fel?

Figyelt kérdés

ma este megyünk a barátommal és a haverjaival bulizni egy szabadtéri helyre, ilyen koncertes hely.

Mit vegyek fel? 19éves lány vagyok, elég szépek a lábaim, és normál testalkatom se nem molett se nem csont sovány.


lehetőségek:

1. virágmintás feszülős fenék alá érő-pánt nélküli miniruha-papuccsal


2.hosszú-bő háremnadrág toppal-papuccsal


3.hosszú bokáig érő színes maxi ruha-papuccsal


nem tudom mit vegyek fel egy ilyen helyre.

szerintetek?:)


2012. júl. 6. 08:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a nadrágra voksolnék. Abban kényelmesen tudsz mozogni is, és mindenhová le fogsz tudni ülni benne.
2012. júl. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

az egyberuha nem jó egy partyra mert nem tudsz benne lég könnyen moozogni(ugyanez a helyzet a papuccsal, ami helyett egy sarut vagy szandált javasolnék).

a 2,3 nem jó mert megsülsz. legyen egy mininél picit hosszabb rövidnadrág egy balerinával vagy saruval(ha nagyon rgaszkodsz hozzá, akkor papuccsal), felülre meg egy top boleróval, vagy egy sima trikószerű póló, mer teste nagy lesz a szél mindenhol.

ha a választási lehetőségeken kívül nincs más ruhád, akkor 1

2012. júl. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!