Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tetszik ez az egyberuha? (kép)

Tetszik ez az egyberuha? (kép)

Figyelt kérdés

[link]

bocsi a minőségért, a lényeg, a csíkozás, amúgy a ruha szürke-fekete

kort és nemet is kérek


2012. júl. 6. 08:38
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
és eléggé sudi csaj vagyok, a ruha picit térd fölé ér, szerintem(és apukám szerint is) jól áll, csak észrevettem a tükörben, hogy még nagyobb benne a fenekem. Nagyobb fehék+egyberuha? Jól állhat?
2012. júl. 6. 08:40
 2/13 anonim ***** válasza:
nem,sztem ez szörnyű,bocsi.
2012. júl. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

ja és aki azt írja, hogy nem tetszik, azt se fogom lepontozni, csak fel. őszinte véleménykere vagyok kíváncsi.

Ha anniyra nem tetszene senkinek, akkor strandruhának használhatnáM?

2012. júl. 6. 09:11
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik, a színe és a csíkos minta miatt. De ha neked tetszik és nem torzítja az alakod, akkor hord nyugodtan
2012. júl. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik, viszont strandruhának jó!
2012. júl. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 sweetsugar ***** válasza:
Szerintem annyira nem rossz,mondjuk a keresztbe csíkos az nem előnyös,mert az kövérít egy picit,de mindenkit:)Szerintem strandrucinak teljesen jó:)
2012. júl. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ráveszek vmi bolerot vagy felsőt. Azert is megtetszett mert a combom a legvastagabb es ott ferde meg vizszintes csik van es az sovanyit
2012. júl. 6. 11:26
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem viszont nagyon tetszik. :)
2012. júl. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz, nekem van egy ilyesmim szürke-fehérbe, most is abban vagyok, bár ennek egy kicsit más a szabása és a fazonja. Egyébként bocsi, hogy megkérdezem, de az mit jelent, hogy eléggé sudi csaj vagy? Még nem hallottam ezt a kifejezést, biztos én vagyok sötét.:)
2012. júl. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi. Utolsó, bocs elirtam de nagyon de asszem a tobbiek felfogtak h duci. Mind1, en vagyok a figyelmetlen
2012. júl. 6. 23:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!