Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy drága tartós ruha vagy 2...

Egy drága tartós ruha vagy 2 olcsóbb, de könnyen elhasználható ruha?

Figyelt kérdés

Érdekes témának találom.

Az én combom összeér ezért a nadrágjaim többsége 1 éven belül kikopik a lába között. (már-már lyukasra hordom)


Nos találtam egy nadrágot ami lassan 8 hónapos lesz és kopásnak még a nyomai sem látszanak rajta. Viszont 2x annyi mint egy kínai vagy piaci nadrág.

Barátnőm azon a véleményen volt, hogy ő inkább venne 2 olcsóbb nadrágot és váltogatná őket, ezzel is kitolná az élettartalmukat, én pedig inkább inkább hordanék 1 nadrágot, de az nadrág legyen még 1 év múlva is.


Ti melyiket választanátok? 1 drága, de tartós, vagy 2 olcsó és inkább váltanátok?


2012. júl. 8. 08:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan a ruhadarab, amit amúgy is gyakran váltogat az ember, akkor a rosszabb minőségűt de többet, pl kis nyári felsőkből inkább sok olcsót, de mondjuk nadrágból, pulcsiból inkább a jobb minőségűt venném. Nekem is nagyon hamar kikopik a farmer a comb belső felénél, már megőrülök tőle, hogy amúgy tök jó gatyó lenne, csak középen lyukas. :)
2012. júl. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

Hát ha csak 1 jó gatyád van az elég gáz, vagyis egy nadrág kevés és mindig azt hordani több mint ciki. Vagy drágából is 2-3 darab kell vagy ha ez nem fér bele a keretbe akkor olcsóbbakat, de az, hogy ugyanazt a nadrágot hordani mindig.....


Mondjuk én nadrágokból Zara, Killah Babe stb.-ket hordok, ezek nem a piaci kategória, de tartósak és jól szabottak. Felső, nyári ruha vegyesen van piacos meg van Sugarbird, Magenta stb. is.

2012. júl. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 sweetsugar ***** válasza:

Elég jó kérdés,ezen kívül még sok nadrágod van?

Ha kevés akkor inkább vegyél 2olcsóbbat,viszont ha sok,akkor inkább a drágábbat vedd meg:)

2012. júl. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez elvi kérdés nem pedig tanácsot kérek. Én tudom a saját álláspontomat, csak kíváncsi vagyok, ki hogy döntene. Ill. ti milyen szempontok alapján választanátok ruhaneműt.
2012. júl. 8. 10:35
 5/9 anonim ***** válasza:
37%

Nem elvi kérdés, hanem igényesség kérdése, hogy ugyanazt a 20 ezres gatyát hordod mindig, lerohadásig (mert ha napi szinten hordod akkor nem tud szellőzni, mosni ilyenkor nyilván csak hétvégente lehet amikor másnap nem kell felvenni stb.) vagy veszel ennyiből 3 olcsót és változatosan öltözöl....

Mellesleg a 3 gatya váltogatva összesen tovább fog tartani mint az az 1.

Nekem volt Retro, Devergo stb gatyám és fél év után már nem olyan volt egyiknek a tartása sem...

A márkás ruhák árának 50% csak a címke, a további 50 % az anyag, pláza milliós bérleti díja, plázapitsa eladók fizetése, reklám stb.

Mindentől függetlenül sok sok márkás ruhám van :))

2. voltam.

2012. júl. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Több tartós olcsó inkább, merthogy a tartósság nem ártól függ, bár tudom sokan még mindig ebben a tudatban élnek hogy az olcsó sz*r, a márkás drága meg jó. De ez nem minden esetben így van. Nekem több tartós olcsó cuccom van, van ami már megvan több mint 10 éve és semmi kopás nincs rajta.
2012. júl. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát ez tényleg attól függ, hogy csak ennyi gatyád lenne, vagy van még 20 másik akármilyen a szekrényben. :D

Előbbi esetben mindenképp olcsót, eleve elég cikis mindennap ugyanabban a darabban menni, mert akkor mindenki levágja, hogy bizony nem mosod elég gyakran, meg ha összekoszolod, vagy ilyesmi, akkor nincs váltás.

Utóbbi esetben meg amire épp van keret, meg amelyik jobban áll, jobban néz ki.

De leginkább jó minőséget vennék olcsón. :D Mert drágán is elég sok szart sóznak rá a hülye emberekre. :D

2012. júl. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én vennék egy drágát meg egy olcsót is. Ha lehet. Egyébként meg megvenném a drágát, ha tehetném, gondolom, nem egy nadrágod van összesen. De azt is megnézném, hogy milyen anyag, szín, szabás, hogy azért meg is érje az árát.
2012. júl. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a drágább, jobb minőségűre szavazok, főleg úgy hogy neked van egy bizonyos problémád, még pedig az hogy kidörzsölődik.
2012. júl. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!