Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy áll rajtam ez a cicanadrá...

Hogy áll rajtam ez a cicanadrág? Nagyon idétlen vagyok benne?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem vagyok egy nádszál, de azért szerintem nem annyira rossz a helyzet. :) Mindig is utáltam a cicanadrágokat, sose hordtam, sőt a divatmániákat se követem, de ez valahogy nagyon a szívemhez nőtt. Hosszabb felsővel hordanám. De arra vagyok kíváncsi, hogy fel merjem-e venni utcára? Illetve ehhez milyen színű ruhadarabok illenek? Cipő milyen kell hozzá? És bocsi a rossz képekért!!!

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2012. júl. 8. 18:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%

Úú, szerintem ez borzalmas, bocsi. Mint valami bohócnadrág. :D

Én fel nem venném, max otthonra. :)

16/L

2012. júl. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
35%

Jól áll neked a cicanadrág... Miért nem magyaros?:D

Igen ezt fehér hosszú felsővel jól nézne ki.

A cipő ilyen: [link] de jól nézne ki mondjuk a sportcipő is ,az egyik oldalt piros a másikon kék.:D

2012. júl. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Hogy fel merjed-e venni utcára? Hát azt te tudod, de én tuti nem venném fel de még otthonra sem! :) Sötétkék, piros, fehér, fekete, sárga, szürke felsők mennek hozzá a legjobban. Balerina cipővel, vagy saruval!
2012. júl. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :) A fel merjem-e venni dolgot úgy értettem, hogy nem áll-e hülyén a lábamon, mármint nem túl vastag hozzá a lábam? És meg tudok érteni minden negatív választ is, hiszen mindenkinek más az ízlése! :)

Ment a zöld kéz mindenkinek

/Ha lehet nemet és kort is légyszi!/

2012. júl. 8. 18:56
 5/24 anonim ***** válasza:
40%
Ez az Amerika-mánia hogy elterjedt itthon... amúgy nem, nem áll jól, és tényleg, ilyenje régen a bohócoknak volt!
2012. júl. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Én nem a "mánia" miatt vettem meg, ha egy turkálóban egyetlen darabként találtam volna meg, akkor is hazavittem volna, mert megtetszett. :)
2012. júl. 8. 19:02
 7/24 anonim ***** válasza:
egyszerűen ocsmány ez a nadrág, ha látnálak benne az utcán biztos, hogy kiröhögnélek.
2012. júl. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
19%
Megértem. :) Nekem tetszik ,az alakodhoz is nagyon illik a cicanaci.
2012. júl. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Nekem semmi bajom vele.De legközelebb iknább a barátnőidtől kérdezd meg mert itt tele van olyan emberekkel akik csak leszólni tudnak.Ezzel nem is lenne baj de mivel bántóan csinálják így már problémásabb.

Szerintem hordjad ha már megvetted.És annyira nem vészes.Mégis ki szabja azt meg, hogy akinek egy kicsit husi a combja az már nem húzhat fel cicanadrágot.Vannak sokkal durvább dolgok is az utcán.Amikor tényleg egy elhízott nőről van szó... és az jár cicanadrágban vagy éppen nagyon szűk pólóban.

2012. júl. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Ha egy cirkuszi parádéra készülsz csak tessék, de ez senkinek nem állna jól banyek. Mellesleg meg amerikában tán magyar zászlós nadrágban rohangálnak? nem hinném, ezért is értetlenkedek, hogy nekünk mégis miért kell őket fényeznünk. Egyébként ha jól emlékszem kat von d-n láttam pont ilyen gatyót valami magassarkuval és egy szakadt pólóval. 21/L
2012. júl. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!