Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti mit szoktatok mondani...

Ti mit szoktatok mondani amikor lerohamoznak a ruha boltban hogy "Segíthetek!? "

Figyelt kérdés

Én bemegyekkörbe n ézek hogy mi tetszik mi nem, de egyből jönnek, hogy mit tudnak segíteni.

Ilyenkor én azt mondom, hogy "köszi, megnézem a választékot, majd szólok ha valami segítség kell..." Erre a legtöbbik eladó rendes lesz, és elmegy, mert van több vevő rajtam kívűl is.

De volt már aki ott lihegett a nyakamba, mintha figyelné, hogy mit fogok ellopni....


Ti mit szoktatok ilyenkor mondani ha így nem akartok egyből venni csak körbe nézni?



2012. júl. 8. 21:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
83%

-Segíthetek?

-Egyenlőre nem,csak körülnézek.

Azért mondom egyenlőrét,mert esetleg később kell számítson rá xd

de engem is idegesít néha hogy ahogy belépek rögtön? De néha meg örülök mert csak 1 kimondott dolgot keresek hogy van-e abba a boltba,és legalább nem kell az egész boltot bejárnom.

Másik sokkal rosszabb ha még köszönni is b@szn@k nekem,csak egymással trécselnek mintha kocsmában lennének..

2012. júl. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Én azt szoktam mondani, hogy "köszi, egyelőre csak nézelődöm."

De én kb. sosem szoktam a segítségüket kérni, mert ha mondom nekik például, hogy (hülye példa) fekete csőszárú nadrágot keresek, akkor mutatnak sötétkéket, és ha mondom hogy de nekem csak fekete kell, akkor meg mutatnak feketét, ami nem csőszárú, és így tovább, és fú, idegesítő. :D

2012. júl. 9. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem nincs vele bajom, ha megkérdezik, hogy segíthetnek-e, ha egy kiszemelt ruháért jöttem és nem találom, akkor megmondom neki, hogy ezt és ezt keresem, megköszönném, ha segítene megtalálni, ha pedig csak körül nézek, akkor megmondom neki: "köszönöm, csak nézelődöm"
2012. júl. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
NEM!
2012. júl. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
csak nézelődöm. ennek ellenére volt egy erőszakos csaj, aki rábeszélt arra h vegyek meg egy kardigánt..:S
2012. júl. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Még nem köszönöm,nézelődök.

:D

2012. júl. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Hát így


Nos igen kifejthenéd nekem Kierkegard morális egzisztencia kérdését , csatolva stádiumelméletének alapvető vonásait , hasonlítva Sarte és Nietzche fajunk létkérdéseiről alkotott véleményrendszeréhez , és kb ennyit.

2012. júl. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!