Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk mennyire szólnak bele...

Fiúk mennyire szólnak bele barátnőjük öltözködésébe?

Figyelt kérdés
A kérdés tehát az, hogy a fiúk milyen mértékben szólnak bele általában a párjuk öltözködési stílusába, ha egyáltalán beleszólnak. Amire gondolok: fehérneműtől kezdve, nadrág, szoknya, póló, cipő, kabát ékszerek stb. Esetleg még a hajviselet kérdése is érdekel (kiengedve, kivasalva, feltűzve, befonva stb.)
2012. júl. 9. 02:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem szólok bele. Ha megkérdezi a véleményem, elmondom, ha van egyáltalán.
2012. júl. 9. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem még soha nem szólt bele egy barátom se. Illetve egyik barátom annyit mondott, hogy szerinte a szőke haj jobban áll nekem, de másra nem is emlékszem.
2012. júl. 9. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem nem szóltak bele, dicsérni szoktak. Pedig szoktam mindenféle stílusban öltözni és a hajam is volt már 3-60 cm-es is.
2012. júl. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem csak annyi volt, hogy vettem egy testre feszülős miniruhát (amik most nagyon divatosak, és minden kínaiba lehet venni, tehát minden csaj hord olyat).

Egy buli előtt ő is a barátaival ivott, és én is barátnőimmel. A szórakozóhelyen találkoztunk, és mikor meglátott leesett az álla. Közölte velem, hogy leszek szíves máskor valami hosszabb ruhát felvenni, ha nem együtt megyünk vhova. :D

Mondanom sem kell, hogy egész este el sem mozdult mellőle. Sok pasi megnézett, ami nekem jól esett, neki viszont nem.


De szerintem ilyen helyzetbe más csajok is estek már. A miniszoknya örök vitaforrás :D

2012. júl. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nekem volt már, hogy probáltak beleszólni, hát nem hagytam...hál istennek akkori barátom anyukája sem:D...a legutobbi párom nem szolt bele, de neki rendszerint nem tetszett az öltözködésem...ő az egyszerübb lányokat, az egyszerübb külsőt, a feltünésmentességet kedveli a lányokban (magában persze nem...) és hát én cseppet sem vagyok egyszerü és nagyon is feltünő vagyok....nagy vágyam volt, hogy ez végre pozitiv véleményt csaljon ki belőle, hogy ezért is szeressen...nem jött össze...aztán a mostani párom hál istennek minden megnyilvánulásomat szereti... szóval, ha bele is akartak szólni, nem hagytam magam...én én vagyok....én így érzem magam jól...nem tetszhet ez mindenkinek, de akkor ne is akarjon velem lenni...és ilyenkor nem is értem, hogy hogy tudnak szeretni, ha nem jön be a stilusom...hisz ez az első, ami elvileg megfogja őket, és ez tetszik nekik meg először...

23L

2012. júl. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 sweetsugar ***** válasza:
Eddig szerencsére nem szóltak bele(de nem is hagynám:D),mindig tetszett a barátaimnak az öltözködésem,sokat bókoltak:)Néha így annyiban engedtek meg maguknak egy-egy megjegyzést,hogy kiengedve sokkal jobb,vagy,hogy kontyban milyen jól áll,de ha megint úgy hordtam,amit nem dicsértek meg,nem szóltak rá semmit:)Volt,hogy közösen mentünk elvásárolni,és az ízlésünk eléggé egyezett mindig:)
2012. júl. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én valamilyen szinten beleszóltam,de nem utasításként,csak kérés szintjén. Amikor össze jöttem a feleségemmel,kicsit maradian öltözködött,rávezettem a csinosabb,nőiesebb stílusra. Azóta már sokan megdicsérték hogy csinos.
2012. júl. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sose szólt bele egyik barátom sem az öltözködésembe. Ha miniszoknyát veszek fel az is tetszik, ha hétköznapian öltözködök az is. Olyan még nem volt hogy valami ne tetszett volna a barátomnak. Persze azt érzékelem hogy mit szeret jobban látni rajtam, mert ha hosszú nadrágban vagyok nem mond semmit, de ha miniszoknyában akkor megjegyzi hogy de szép vagyok.:D
2012. júl. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

# 4es ez nagyon aranyos volt :D


Amúgy szerintem csak a kivágott felsőket nem díjazzák :D

2012. júl. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A párom sosem szól bele abba hogy öltözöm és én sem abba hogy ő hogy öltözködik. Nem is viselném el ha bele akarna szólni. 20l
2012. júl. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!