Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok aki hord balerinát...

Lányok aki hord balerinát ilyenkor vesz fel hozzá harisnyát?

Figyelt kérdés
vagy mást hordtok helyette

2012. júl. 10. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
30 fokban alapból nem vagyok hajlandó zárt cipőt felvenni, de még harinyával... Hát nem szívesen lennék melletted mikor leveszed magadról, az tuti:D
2012. júl. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, de alig van olyan, ami nem töri fel a lábam :S Szóval inkább lapos sarkú szandál. Abba nem izzad és büdösödik bele annyira a lábam, mint a balerinába.
2012. júl. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 sweetsugar ***** válasza:
Én hordok,ha kényelmes akkor (nylon)zokni nélkül,hanem akkor ilyet veszek fel [link] ilyenkor gyakran hordok telitalpút is:)
2012. júl. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Eleve nem hordok ilyenkor balerinát, főleg nem olyat, ami zárt. Ha nyitott orrút, vagy lyukacsosat fel is veszek, azt is este, ha már hűvösebb van. Egyébként nylon harisnyát soha nem hordok, még tavasszal, vagy ősszel sem a cipőimbe, mert utálom. Amúgy ilyenkor sarut vagy platform magassarkú szandált hordok.
2012. júl. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
harisnyát balerinához? ez nekem új.... elég fura, főleg ilyen melegben. Én tuti nem venném fel.
2012. júl. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem hordok hozzá.
2012. júl. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!