Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ismertek valamilyen nadrágot...

Inkog Nito kérdése:

Ismertek valamilyen nadrágot ami jól áll Supra TK Society-hez?

Figyelt kérdés

Vettem egy Supra TK Society-t,egy ilyet:

[link]

Vannak nadrágjaim de azok túl bőek.Ismertek valamilyen direkt ilyesmihez való nadrágot ? :D Meg lehetőleg ne 14e Ft-ért...



2012. júl. 11. 16:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Bármi jó ami rálóg hogy eltakarja a ronda sárgát. Persze, ok, gondolom te mutogatni akarod, nyár van, vegyél bármilyen rövidebb nadrágot. Hosszúból csak az ilyen ocsmány női szabású tapadós gatyák jók... de abban simán melegnek néz ki mindenki.
2012. júl. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nekem tetszik rajta a sárga... :D Egyébként tényleg el akarom kerülni hogy melegnek nézzenek,de mivel rohadtul tetszett eddig is a cipő gondoltam nem a nadrág lesz az akadály
2012. júl. 11. 16:07
 3/16 anonim ***** válasza:
Nyáron ebben járkálni? Nem mondom, nem rossz a cipő, de azért mégis csak :D De én speciel más évszakban sem bírom elviselni azt a feszülős csőnadrágot hozzá, mert hát szerintem nem túl férfias viselet. Persze mindenkinek lelke rajta...Mondjuk ha már Suprád van (akár a mostani akcióban vetted, akár nem), azért ne úgy kezdd, hogy ne ennyi meg ennyi legyen a nadrág, amit javasolnak hozzá :)
2012. júl. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Háát öhm nem a legszebb cipő, de nem rossz;) Am szerintem keress vmi világosabb farmert, vagy teljesen feketét, az jól fog vele kinézni... Am ha a sarkaddal rálépsz a gatya végére, akk sokkal könnyeben betűrhető, hiába bő a gatya.
2012. júl. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha 14ezret sajnál nadrágra akkor biztos nem adott ki 30-40-et Supra cipőre...
2012. júl. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Csóringer a nénikéd :DDD 30-ért is megvettem volna,de épp akciós volt.
2012. júl. 11. 17:23
 7/16 anonim ***** válasza:

nekem is tetszik rajta a sárga


szerintem vegyél szürke/fekete rövidgatyát hozzá, és ilyen sárga pólót


persze nem hordhatod mindig ezt szal alapvetően jó hozzá bármi, de a szürke/fekete nadrághoz vmi harsány vidám szint vegyél fel.

2012. júl. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
ja és nem baj ha a rövidgatya bő
2012. júl. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ja hogy nem nekem szólt :D Én nem minősítettem senkinek sem az anyagi helyzetét, mert én csak azt mondtam, hogy "elvárható" ilyenkor (pláne ha eredeti áron is megvetted volna), hogy egy jó gatyáért ne sokallj 14 ezret :) Egyébként én 10-ből 9-szer nem vagyok híve a betűrésnek, de nem vészes úgy sem. Igazából én is szeretek felvenni nyáron is (ha úgy van kedvem) magasszárú csukát. Rövidgatyában meg csatlakozom az előttem szólókhoz: szürke, fekete.
2012. júl. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Már nem azért de akik szidják azokat akik akciósan vettek most suprát: egy supra fél áron is ~20 ezer.

20 ezer meg egy cipőért nem kevés, akárhogy is nézzük hiába van fél áron.pl. a jobbféle nike,adidasok normál áron kerülnek ennyibe...

2012. júl. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!