Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki ha lány létemre fiúsabban...

Ciki ha lány létemre fiúsabban öltözködök?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


ilyesmi... szoknyát nem hordok,nem hordok feszes pólókat csak nagyon lengéket,magassarkút sem. imádom a bakancsokat,mindent ami fekete,tornacipőket.... tehát nem vagyok ilyen tipikus lány. már 4 éve ilyen a stílusom,úgyhogy nem azért mert bejött a divatba.

sminknek csak szemceruzát használok vagy füstöset ha úgy adódik.

azért teszem fel a kérdést,mert anyukám ki van akadva ezen. köszi előre is


14L



2012. júl. 11. 21:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
46%

helloszia :$ :D

14/f

2012. júl. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal vagy még, tehát bőven változhat a stílusod. De ha ilyen marad az sem baj, vannak pasik akik nem a plázacicákért vannak oda.
2012. júl. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Imádlaak :D Én is lány létemre fiús vagyok és nekem is anyum ki van akadva :D De én utálom ha valaki megvesz nekem ilyen csajos cuccokat :D Szal nem baj sztem tök jó :D
2012. júl. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Hát apa,unokatesóim,bátyám által ilyenre lettem nevelve... Core,rock,metal zenén nőttem fel ( és dubstep félén,ezeket a zenéket mai napig hallgatom ) tehát a stílus maradandó,nem hinném hogy valaha változna.


Köszi az eddigieket.

2012. júl. 11. 21:56
 5/25 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen idősen tökéletes, aztán majd változol, ahogy idősebb leszel.
2012. júl. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Kb. 22 éves koromig a militarista stíluson mozogtam lányként, ennél "nőietlenebb" voltam, szerencsére édesanyám is elfogadta, ő se az a tipikus dáma.

Most már valamennyire megváltoztam, a szívemben ugyanaz a stílus él, a volt párom mellett elég sokat nőiesedtem.


26/N

2012. júl. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó. A képen lévő lányoknak pl. marha jól áll. Biztos neked is. :)
2012. júl. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Hasonlítok arcilag a lányra.:)
2012. júl. 11. 22:11
 9/25 anonim ***** válasza:
Én bárhogy nézem ezek a ruhák a képeken elég nőiesek, persze nem a tipikus rózsaszín divatcicás, de attól még nőies. Én ennél sokkal fiúsabb voltam 14 évesen, bő oldalzsebes gatyák, normál zenekaros pólók, kockás ing. Aztán pár év múlva rájöttem hogy sokkal jobban nézek ki szoknyákban, szóval ez majd kialakul szerintem nálad is idővel... Nem kell sose hogy plázacica legyen belőled, rockerként is lehet valaki nőies, imádom például a csipkés felsőket, szexi fekete miniszoknyákat csíkos combharisnyával... nőies, mégis vagány és... hát ezen is kiakadnak mondjuk.:D
2012. júl. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Abszolút jó, én is ilyen voltam, most kezdek 23 évesen kicsit nőiesedni:D
2012. júl. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!