Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy fehér kockás nadrág és...

Egy fehér kockás nadrág és egy zöldes-sárgás csíkos pólóing jól áll együtt csajok?

Figyelt kérdés
(a csíkokat ne úgy értsd hogy fele-fele arányban hanem hogy zöld alapon vannak vékony fehér és sárga csíkok)
2009. júl. 12. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

kocka meg csík együtt?

neee..


a színekkel amúgy nincs baj.

2009. júl. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Hippi styl :) Ha művészlélek vagy mindenképp :) Bár akkor nem kérdezted volna meg. Ha megy az egyéniségedhez akkor vedd fel nyugodtan, ne érdekeljen, hogy illik-e vagy sem.
2009. júl. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
A kockás és a csíkos nem illik egymáshoz, de a színekkel szerintem sincs semmi probléma :)
2009. júl. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Ezt komolyan kérdezed? Vegyél fel hozzá pöttyös rózsaszín nyuszis mamuszt is. Úgy lesz az igazi.
2009. júl. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
am imádom, hogy a gyakoriKERDESEK.hu-n ha kérdezel vmit lehurrognak... elmehetsz a p.csába
2009. júl. 12. 21:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát, biztos észrevesznek majd :)) Szerintem ha jól érzed magad benne vedd fel. Engem is megnéznek néha, de már nem érdekel az egész, nem akarok senkinek sem megfelelni, csak önmagam szeretnék lenni.

Amúgy biztos jó, de ha feltennél képet akkor könnyebb lenne megmondani.

2009. júl. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi utolsó :)
2009. júl. 14. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!