Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel? (bővebbe a...

Mit vegyek fel? (bővebbe a leirásban)

Figyelt kérdés
Holnap családi ebédre megyünk,csinosan akarok öltözni..nincsen túlzottan sok ruhám és vékonyka is vagyok. 156cm40kg.magassarkút szeretnék felvenni. van fehér ingem meg ilyen alapdolgok hogy egyszinű bőpóló trikók stb..van barna,farmerstötétkék,farmervilgosabb kék(ez ilyen szakadt) nacim.de egyik sem csípőnaci. van fekete és farmernadrágos cicanacim. van boleróm,meg jópár pulcsim. ötletek? vagy mivel dobhatnék fel egy laza öltözetet?

2012. júl. 14. 16:32
 1/1 anonim ***** válasza:

hát így láthatatlanba nehéz,de ha ki kell öltözni akkor ezek közül én a fekete cicanadrágot venném fel egy hosszabb blúzzal vagy inggel és a magassarkú. kiegészítőnek pedig mehetne egy szép nyaklánc vagy táska esetleg óra/karkőtő

hasonlóképpen: [link]

remélem tudtam azért valamennyit segíteni:) jó szórakozást !

2012. júl. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!