Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Eredetiek lehetnek ezek a...

Eredetiek lehetnek ezek a Louis Vuitton táskák?

Figyelt kérdés
[link]
2012. júl. 15. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
ezt igy nem elehet megmondadni. sajna én hallottam oylanról is hogy az eredeti márka boltban is találtak már hamisítványt... Szoval sehol nem lehet biztos benne az ember.
2012. júl. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kínaiban én nem bíznék. Bár sehol egy cím, a Terms&Conditionsben van egy mondat:

"All the information posted on vipluxuryclub.com such as statement, diagram, sign, button icon, image, audio document segments, digital download, data edit and software belong to the property of our company or our partners, under the protection of China and International Copyright Law."

Elsődlegesen a kínai törvények vonatkoznak rájuk... Szóval ez inkább eredeti Hosimin.

2012. júl. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem
2012. júl. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem. Állítólag az igazi lv táskákon sose vágják félbe az LV jelet pl itt a táska szélén.
2012. júl. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%,hogy hamisak
2012. szept. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!