Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek eredetiek ezek a...

Szerintetek eredetiek ezek a Louis Vuitton táskák?

Figyelt kérdés

Egy Vatera féle oldalon találtam 30€-ért.

[link]

[link]

[link]



2012. máj. 16. 18:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Szerintem nem...
2012. máj. 16. 18:34
 2/5 anonim ***** válasza:
sztem sem
2012. máj. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tutira NEM.
2012. máj. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem. Az eredeti darabokon sosincs külön fém címke, amin a Vuitton név szerepel, tehát az első hamis. A harmadiknál ha megnézed a fül felvarrását láthatod, hogy nem egyenletes, tehát hamis. Nyilván a második is, ha megnézed nincs tartása, girbegurba a széle.

Az eredeti táskák varrása tökéletes, milliméterre pontos. Tökéletesek.

Nem értem mikor értitek már meg, hogy vaterán nem fogtok potom pénzért megvenni olyan táskákat, aminek darabja félmillió forint.

2012. máj. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én azt sem értem, minek kell mindenáron ilyen táskát beszerezni... Mármint az eredetit még megértem, akinek van rá pénze, én is megvenném, ha kőgazdag lennék. De egy hétköznapi ember minek égeti magát egy kamuval, mikor látszik rajta, hogy nem egy marha gazdag személy, aki egy ilyet megvehet eredetiben?... :D Soha nem értettem a lényegét. Akkor vegyen valami hasonló színösszeállításút, vagy akármi, de minek kell mindenképp annak a két betűnek a táskán lennie? Akkor inkább rakjon hozzá még valamennyi pénzt és vehet más, olcsóbb márkából eredetit -.-
2012. máj. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!