Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ruhatárváltás? Alapdarabok?...

Ruhatárváltás? Alapdarabok? Esetleg egyéb tippek?

Figyelt kérdés

ki szeretném cserélni a ruhatáramat, noha nem is az egészet, de a nagyrészét átalakítanám, új cuccokkal gazdagítanám a gardróbomat..azaz a szekrényemet

arra lennék kiváncsi hogy szerintetek mik azok a létfontosságú alapdarabok, amik egy lánynál nélkülözhetetlenek, akár felsők, akár nadrágok, avagy cipők terén.minden tipp jól jön.

köszi . :)


2012. júl. 16. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

fehérneműre mindig szükség van,


ami még sűrűn kellhet, fekete nadrág, fekete felső, fekete cipő, mintás harisnya


cipőből ne nyitottat vegyél hanem zártat amit ősszel is fel tudsz venni esős napokon


néhány fehér cucc se árt

egy két színes kiegészítő


A fekete és a fehér ruhadarabok mindig divatban lesznek ezekkel nem fogsz mellé lőni

2012. júl. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy,avagy fiú/lány?
2012. júl. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja lányt látom bocsi :D Amúgy dögös fehérneműk, csőnadrág, szoknyák, virágmintás cuccok. :) Egy csinosabb melegítő is jó ha van
2012. júl. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

a virágmintás cuccok lehet, hogy most divatok, de közel sem biztos, hogy jövőre is az lesz még


Ez a virágminta is olyan mint a terepminta, 1 évig divat volt utána már ciki volt abban járni

2012. júl. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a farmer fontos, de meg kell találni a neked megfelelő stílust...lehet, hogy most a cső a divat, de ha nem áll jól, akkor cse.szheted....nekem pl egyáltalán nem áll jól a szűkszárú csípőfarmer, és egyálatalán nme ciki a magasabb derekú sem...a lényeg, ki kell tapasztalni :D

aztán feketéből is kell egy hasonló fazonú, szerintem egy fehér ing, ami farmerhoz és fekete nadrághoz is jó. Szerintem kell egy fekete magassarkú, elegánsabb, meg egy belelépős kis bőrcipő.

Szerintem egy jószabású zakó sem árt...

nekem ezek a "legalapabb" darabok :D

2012. júl. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát én egy videót küldenék a kedvenc youtube-os csajszimtól:)

7 alapdarabot variál és minden kreációja észbontó:) Remélem segít:) Ha van egy kis angoltudásod akkor még jobban fogod élvez http://www.youtube.com/watch?v=yTa76WVhwb4&feature=plcpni!:)

2012. júl. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!