Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen szandálról?

Figyelt kérdés
[link]

2012. júl. 17. 14:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
g a s
2012. júl. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
csúnya,nem tetszik.
2012. júl. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
kényelmetlen,nekem volt pár ilyen lapos,semmi papucsom,szandálom,az ilyenek nekem mindig feltörték a lábam,nekem a scholl papucsok jöttek be,nem tudok másba járni,de ez csak az én véleményem. amúgy a dizájn se jön be
2012. júl. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A római szandálokról, vagy erről a szandálról?

A római szandálok közül van, amelyik tetszik, van, amelyik nem. Pl. ez a szandál, amit belinkeltél, nem tetszik, csúnya a díszítése.

2012. júl. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Akkor nem veszem meg:)
2012. júl. 17. 14:15
 6/14 anonim ***** válasza:

nem tetszik


inkább:


[link]


[link]

2012. júl. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Kövezzetek meg nekem tetszik. Mem amiket az utolsó válaszoló is linkelt. habár nekem az összes ilyen fajta szandál tetszik, van is vagy 10 pár :DDD
2012. júl. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Utolsó: Neked kényelmes, nem vág be az ujjadnál?
2012. júl. 17. 15:09
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a gáztól messze van. Amiket valamelyik válaszoló belinkelt, na azok azok. De erre mondják, hogy ízlések és pofonok. Egy cipő tök más lehet kézbe véve vagy képen, mint lábon. Próbáld fel, neked kell, hogy tetsszen! Ne mások diktáljanak már :)

Amúgy Deichmann-ban lehet venni ilyen lábujjközös cipellőkhöz zseléspárnát, 1290-ért, én vettem, gondoltam nem nagy összeg, ha nem jön be, de nekem marhára hasznos! Nem törte fel egyáltalán a lábamat az ilyen típusú szandál, sőt kifejezetten kényelmes. Vagy valami spray-t is ajánlott, azt már nem próbáltam ki. De elég sok lehetőség van.

2012. júl. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Csúnya, én fel nem vennék ilyet.
2012. júl. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!