Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A vékony lányoknak, akiknek...

A vékony lányoknak, akiknek "alig van" mellük, milyen fürdőruhát ajánlotok? Milyen fazont?

Figyelt kérdés
Linkeljétek be, kérlek. :) Hálás köszönetem.

2012. júl. 17. 16:00
 1/9 A kérdező kommentje:
Illetve milyen bikinit? :D Nem egybe részesre gondoltam.
2012. júl. 17. 16:01
 2/9 anonim ***** válasza:
Olyat keress, amin elől fodor van.
2012. júl. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kislány. :D
2012. júl. 17. 16:49
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Fodrosat, nekem is olyan van, a legjobb.

[link]

25L

2012. júl. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Fodros-mintás, mert ezek növelik optikailag
2012. júl. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, hogy milyen fazont veszel, egyrészt az biztosan látszani fog, hogy alig van melled, másrészt pedig ez kit érdekel, amikor a bikinit vékony lányoknak találták ki eleve. Ha megnézel egy bikini divatbeutatót, akkor ott se fogsz egy nagymellű lányt se látni, az összes fazont kismellűeken mutatják be, bármit felvehetsz!

Egyébként nekem pl olyan van, ami csak egy sima pánt fazon, viszont formázott kosara van és be van ráncolva az anyag rajta, a két mellem között pedig mintha kicsit megcsavarodna. Ez optikailag talán nagyítja, pl a barátom szerint, de egyéként nem ezért vettem, mert ez tényleg teljesen mindegy... Olyat vegyél, amiben szexinek érzed magad és jól áll...

2012. júl. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor olyat nézek magamnak. Köszönöm. Álmomban sem gondoltam fodrosra.:)
2012. júl. 17. 19:16
 8/9 anonim ***** válasza:

Sokáig én csak sima háromszögeset hordtam, mert az tetszett, engem nem zavar hogy kis mellem van, másokat sem érdekel hidd el. Mellesleg igaz hogy mindegy mit veszel fel, ha kis melled van akkor mindenképp látszik hogy kicsi. Ezen sem a fodor sem a kosaras csodák nem segítenek.

Olyat vegyél ami tetszik... azzal jársz a legjobban.

2012. júl. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igazad van kedves utolsó válaszoló. Köszönöm. (:
2012. júl. 18. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!