Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit csinálhatnék ezzel?

Mit csinálhatnék ezzel?

Figyelt kérdés

A mellemmel lenne gond. Elég vékony lány voltam mindig is, most is az vagyok 20 évesen. Nem vagyok csontsovány, van csípőm, hátam, karcsú derekam és eddig soha nem volt gondom a ruhavásárlással, felsőből S-es kell, nadrágból pedig 27-es vagy 36-os. 3 évig fogamzásgátlót szedtem, ami kissé növelte is a mellméretem, így volt jó a 75A vagy néha a 75B-s melltartó. A tabletta abbahagyása miatt viszont nagyon lement a mellem, ismét laposnak érzem magam. Ma elmentem melltartót vásárolni, mert a régi darabjaim már elállnak és ez a vékony, nyári topokon áttetszik, azonban nem találtam egy jó melltartót sem! Még a 75 A-s is úgy eláll, mintha semmi mellem nem lenne. Nem értem, hisz ismerek olyan lányokat, akiknek még az enyémnél is kisebb a mellük, mégis hordanak melltartót és nem áll el nekik a bőrüktől. Mit tehetnék? Hiába a push up, hiába a szivacs, egyszerűen eltűnt az a kis mellem is, ami volt. Próbálnék hízni, hátha segítene rajta valamit, de egyszerűen nem bírok rendesen enni sem, nem hiába vagyok vékony.

Tudnátok jó tippeket adni? Hol találhatnék pl AA-s melltartót? Vagy hogy hízhatnék, esetleg hogy növelhetném a mellem?


2012. júl. 18. 19:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a melltartó a fazonja miatt is állt el? Nálam már előfordult, pedig én nagyobb mellű lány vagyok. Lehet pofátlanság ezt írnom, de a tinédzser részlegen is érdemes lenne próbálkoznod, bár szerintem egy nagyobb fehérneműboltban is találhatsz rád valót, esetleg megkérdezheted a szimpatikusabb eladókat, hogy milyen fazont javasol. És (érősen) lehet, hogy csak egy ostoba városi legenda, de én úgy hallottam, hogy a hideg-meleg váltózuhany növelné a kötőszövet méretét.
2012. júl. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!