Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet venni amerikai-...

Hol lehet venni amerikai- vagy angol mintás ruhákat olcsón? Nekem nagyon tetszenek, csak mindenhol olyan drága, sajna!

Figyelt kérdés
2012. júl. 18. 22:44
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Magyar nem jó? Azokat kell sztárolni, akik ártanak nekünk?
2012. júl. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nézz körül a turkálókban! Én pár napja sok angol zászló mintás pólót láttam. Ott 2000 forint kilója, tehát egy póló kb 3-400 forint :D
2012. júl. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
kilója xDD :DDD
2012. júl. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
new yorkerben nem.
2012. júl. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt hiszem Bershka-ban..
2012. júl. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

1.Válaszolónak: De, jó a magyar mintás is, felveszem én azt is, csak mond meg, hol lehet kapni belőle cicanadrágot !!

2.Válaszolónak: Köszi a választ !Igen én is gondoltam a turkálóra, csak ahova bementem, mind ilyen csúnya rongyokat találtam :( Meg tudod mondani hogy hol vetted őket és mi a neve a turinak ?

4.Válaszolónak:Köszi a választ ! A New Yorkerben nagyon drága :(

5.Válaszolónak:Köszi a választ ! Az a Bershka hol van ?

2012. júl. 25. 18:23
 7/9 anonim ***** válasza:
na négyeske vagyok. ha neked drága a new yorker, akkor a berhkába nem érdemes elmenned, mert kétszer drágább :/ ha mégis körül szeretnél nézni, és pesti vagy, akkor aréna, árkád, westend, ezekben megtalálod. ha vidéki, akkor inkább nagyobb városokban, pl győr, pécs, szeged, az árkádban.
2012. júl. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
na de amúgy még eszembe jutott a kínai üzlet is :D
2012. júl. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat !

De nem azt mondtam, hogy a new yorker drága, de mondjuk egy amerikai mintás nadrágot nem 8000 szeretnék megvenni, de mondjuk egy kinaiba vagy turkálóba bisztos olcsóbb lenne, csak nem tudom melyik kínaiba, mert ahova bementem, ott ilyen csúnya rongyok voltak.

2012. júl. 26. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!