Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Zöld ( neon zöld azaz ilyen...

Zöld ( neon zöld azaz ilyen világos zöld) vagy citromsárga magasszárú Converse cipöt vegyek?

Figyelt kérdés
mert az iPod boritom zöld és pár ruhám is szal gondoltam jobb lenne ha zöldet vennék de a hajam szine meg szōke ... (nagyon szōke) szal a citromsárga is jó lenne ... szerintetek melyik szinbe nézne ki jobban ?

2012. júl. 20. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
most az iPododhoz akarsz öltözni? tejóisten. am azt vedd meg, amelyik jobban tetszik. nekem a zöld a kedvenc színem, így ha érdekel, én arra szavazok
2012. júl. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Telefonhoz ne akarj öltözködni:D csaj vagy pasi vagy? Én zöldet vennék:) 15/L
2012. júl. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szőke vagy? Látszik... Amúgy ne a telefonodhoz öltözz inkább vegyél egy fekete tokot és akkor bármelyik jó...
2012. júl. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
csaj vagyok :D és nem a telefonomhoz öltözködök ... hanem az iPodomhoz XD ... amugy az iPodom az ilyen kiegészitö féleség pl : karkötō ... mondjuk ja elég szarul hangzik de mindegy :DD amugy köszi a válaszokat ^^ zöldet veszek :3
2012. júl. 20. 14:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Micsoda gondok
2012. júl. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!