Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rácsöppent a kakaó a gatyámra,...

Rácsöppent a kakaó a gatyámra, mivel lehetne eltávolítani mosás nélkül?

Figyelt kérdés
Segítsetek,mert fontos lenne most ez a nadrág,nem száradna meg időben,már bevettem 2 frontint.. Ha nem jön ki a folt belőle,akkor beledőlök a vasvillába!

2012. júl. 20. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmivel. Újra ki kell mosni. :(

Azért ne legyél annyira depi, hogy öngyit kövess el.

Biztosan akad más cucc a szekrényben.

Nekem szokott olyan lenni, hogy szépen felöltözöm, minden cucc, ékszer passzol a felsőhöz, eszembe jut, hogy hoppá nem sminkeltem. És akkor rámegy az alapozó a ruhámra. :(

2012. júl. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem,akkor kimosom,dehogy leszek.Kössz a választ! Értem,az is kellemetlen lehet...
2012. júl. 20. 12:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a legnagyobb fordulaton centrized majd, 1 óra alatt a szabad levegőn megszárad annyira, hogy felvehesd. Vállfán tedd szellős, napos helyre.
2012. júl. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha csak egy csepp, akkor megpróbálhatod csak azt a részt szappannal jól átdörzsölni, és utána valami ventillátor előtt megszárítani. Ha szerencséd van. negyed óra múlva kész. Az a kockázat, hogy ha nem jön ki rendesen, akkor csak csúnyább lesz.
2012. júl. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Víz+Vanish Szappan, utána törölközőbe csavard a vizes részt, hogy a felesleges vízet felszívja és végül ha eltünt a folt vasaló! Seperc és megszárad!!!

Bár a kakaó necces...

2012. júl. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!