Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti értitek, hogy miért olyan...

Ti értitek, hogy miért olyan nagy divat az amerikai zászló?

Figyelt kérdés

Régen, amikor még nem volt olyan nagy divat, és lookbookon meg hasonló helyeken láttam, azt mondtam, hogy jól néz ki. De magyar embereknek mért kell amerikai zászlós ruhát hordaniuk? Ennyi erővel hordhatna magyar zászlót is, bár azt is kicsit túlzásnak tartanám...

Bármelyik boltba bemegyek, van egy sarok, ahol csak amerikai mintás ruhák vannak. És az mégjobban felidegesít, hogy vannak, (sőt, szerintem a többség ilyen) akik csak divatból és majmolásból vesznek ilyen ruhákat.

Ha sétálok a strandon, minden második lánynak ugyanolyan pántnélküli amerikai zászló mintás a fürdőruhája.

Ezalatt a pár hónap alatt úgy megutáltam az amerikai zászlót, hogy hogyha meglátok egyet, elhányom magam.

Mire fel van ez az egész?



2012. júl. 21. 02:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
57%
mert valami majom kitalálta, hogy ez lesz most menő ebben a szezonban. szerintem is undorító, mint ahogy majmolják a virágmintát is.
2012. júl. 21. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
83%
15 éves vagyok, de hallod, engem is kiakaszt! lassan már több amcsi meg angol zászlót látok itt MO-n, mint magyart! én nem venném fel idegen ország zászlóját, pláne nem olyanét, ami azt se tudja, hogy Magyarországot eszik-e vagy megisszák. Meg nem tudom miért, olyan nagy szám Amerika. Meg sok lánynak nem is állnak jól ezek a ruhák, de azért még felveszik. Látszik, hogy csak divatból. Szerintem mindenkinek olyan ruhát kéne felvennie, ami 1. jól áll neki 2. tetszik neki, és nem majmolni a hülyeséget, ami rosszul is áll rajta. Ez az én véleményem :)
2012. júl. 21. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
59%

Egyszerű az egész...Amerika és Anglia menő országok,és nagy hatalommal rendelkeznek! Ha egy lány vagy egy fiú felvesz amcsi,vagy angol mintás ruhát akkor ők azt hiszik magukról hogy a két ország valamelyikének a szülöttje,így ők is menők és nagy hatalmúak..pedig nem! :(


Richárd voltam!

2012. júl. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
45%
Ugyanolyan értelmetlen divat, mint a többi. Miért lett divat, hogy egyesek latex nadrágban járnak utcára? Miért lett divat, hogy leborotválják fél oldalt a nők a hajukat?
2012. júl. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
62%
Emberek ez a divat!Szerintem nem azért hordják néhányan mert azt hiszik,hogy akkor oda tartoznak csak egyszerűen tetszik nekik.Én se hordok ilyesmit és nem is tervezek,de engem nem zavar.:)
2012. júl. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
71%

Szánalom. A strandon túlzás nélkül, minden 3. tinilányon zászlómintás bikini van.

De most már nem is idegesítem magam rajta. Semmi egyedi ötletük nincs, és inkább beállnak a sorba... -.-

2012. júl. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
48%

Nem értem, h miért idegesít titeket más ember öltözködése?

Am az, h fölvesz vki egy ilyet, nem jelenti azt, h ő "nagy embernek" képzeli magát.

2012. júl. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
94%
Mer divat. Divat ahogyan a félig leborotvált haj, a cicanadrág, az I <3 Ny-es ruhák és a converse cipő. Én egy fél éve vettem egy amerikai mintás hosszúujjú pólót de azóta mindenhol van ilyen hát akkor úgy érzem nem fogom ősszel hordani...
2012. júl. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Igen, én is vettem télen egy amerikai mintás pólót, és akkor még azt hittem, hogy egyedi leszek, dehát valószínű hogy még itthon sem fogom hordani, mert rosszul leszek tőle...
2012. júl. 21. 13:38
 10/26 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem meg az szánalmas, hogy addig tetszik nektek egy ruha, amíg senki nem hordja. Hipsternek lenni pont ugyanannyira gáz, mint divatmajomnak, és benneteket pont ugyanannyira befolyásol a divat, mint azokat, akik ennek hatására vesznek amerikai mintás cuccokat, csak fordítottan.
2012. júl. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!