Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van valami neve az ilyen...

Van valami neve az ilyen cipőknek?

Figyelt kérdés
Olyan telitalpas cipőt szeretnék, aminek kb. 5 cm-s sarka van, de elől is magasított úgy 2-3 cm-t. Nagyon kevés helyen láttam ilyet, ezért kérdezem, hogy talán van-e valami neve, hogy rá tudjak keresni és rendelni valahonnan.

2012. júl. 21. 02:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Platform magassarkú?

[link]

2012. júl. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ahogy az első mondta: platform?

[link]

2012. júl. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A platform nem telitalpas...

Sima telitalpas szandál, bárhol lehet kapni, h&m, kínai boltokban tonnaszámra.. Wedges amúgy az angol neve, keresd esetleg úgy :)

2012. júl. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Telitalpas szandállal közelítünk a megoldáshoz, csak ezeknek a sarka el van vékonyítva. Meg azt utálom, hogy mindegyiknek ilyen fonott vagy milyen a sarka... Na de majd keresgélek kitartóan, nem is gondoltam hogy egyszerű menet lesz cipőt találnom magamra. :D

2012. júl. 21. 17:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Tamaris márkából vannak ilyen cipők:


[link]



[link]


[link]


[link]


de maximában nagyobb volt a tamaris szandi elől magasítva sokkal,szóval tuti találni fogsz ebbe a kollekcióba.

2012. júl. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2012. júl. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó! Igen! Ilyesmire gondoltam! Ez pont nagyon szép egyszerű is, simán felvenném :)Nagyon köszönöm!
2012. júl. 23. 01:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!