Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Divatos még az ilyen bikini?

Divatos még az ilyen bikini?

Figyelt kérdés

Tavalyelőtt vettem egy leopárd mintás fürdőruhát, akkor jött ez be talán, divat még?

Az enyém olyan, hogy az alsó része fekete, de van 2 oldalt megkötős része, ami szintén leopárdmintás.

Amúgy kiknek áll jól az ilyen bikini?

Alakom szerintem nem gáz, inkább az zavar és azért nem mertem hordani, mert kicsit vadmacska stílus én meg elég visszafogott lány vagyok alapból..


[link]



2012. júl. 21. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nem tökmindegy, hogy divat-e vagy se, ha jól áll?


hidd el, egy pasi se tudná mi a divatos, mert nem azt nézik. sőt még azt se tudnák megmondani, hogy milyen színű volt a bikinid, ha megkérdeznék a strandon, csak az, hogy milyen volt a melled meg a feneked benne

2012. júl. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
oké, köszi, igazad is van ebben, teljesen..lehet valakinek 100 ezres bikinije ha nagyon el van hízva, nem ér sokat..
2012. júl. 21. 15:49
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Divat még a leopárd minta de... :|

Ám ha tetszik és jól áll hord nyugodtan nem azt nézik ;)

2012. júl. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Szerintem sose megy ki a divatból. Nyugodta vedd fel ;)
2012. júl. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a mai napig is tettszenek az ilyen bikinik.
2012. aug. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat^^

jó nyarat mindenkinek:)

2012. aug. 6. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!