Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Converse tornacipők milyen...

A Converse tornacipők milyen stílust képviselnek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 07:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
24%
Ótvart :)
2009. júl. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
mostanában még mindig menőnek számít, amúgy szerintem sportos/laza stílust képvisel, ha ettől eltérő cuccokkal kombinálod, lehet bohém a viseleted v borzalmas:D láttam már ezt is azt is, szal csak ügyesen.
2009. júl. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%

A majmoknál azt, hogy menők, és van pénzük, többnyire az emosok meg a diszkósok hordanak Converse-t manapság, előbbiek a halálfejeseket preferálják, utóbbiaknál szigorúan csak a fehér jöhet szóba.


Na de viccet félretéve, én nagyon gyerekkorom óta (ovi) hordok tornacipőt (most vagyok harmadikos gimnazista), és egyszer kb. általánosban vettem egy Converse-t (összegyűjtögettem rá a pénzt, mivel a szüleim sosem adnának ki érte ennyit, amit meg is értek), mert reméltem, hogy tartósabb lesz, mint a kínai tornacipők, és nálam bevált (kb. most 5-6 éves, és most jutott el oda, hogy már nem hordom). Mondjuk nem kell benne focizni, meg rendesen meg kell kötni, és nem lesz baja. Szóval nálam semmilyen stílusra nem utal...

2009. júl. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Most már rengeteg a választék. Színte minden stílushoz lehet találni megfelelő convers cipőt. A színeseket általában az alternatív stílusú emberek hordják, a kockás,halálfejes cipőket az előttem lévő ember már leírta h kik hordják. A klasszikus fekete convers cipőt pedig általában a Metál, rock zenét kedvelő emberek viselik előszeretettel. Én imádom ezt a márkát
2009. júl. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat én azért szeretnék mert tetszik és nem mert menő/nem :)
2009. júl. 15. 13:48
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
én R&B/hip-hop stílusú vagyok, és van Converse csukám, csak télleg megfelelően kell kiválasztani :)
2009. júl. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
mit értesz az alatt hogy megfelelően? :)
2009. júl. 15. 16:00
 8/20 anonim ***** válasza:
30%

én még általánosban vettem az első Conversem amikor nem volt minden 2. emberen.Azóta van 4,nekem saját stílusom van,nem követem a divatot,a menőt.Amúgy szerintem (mostmá) akármilyen stílust képviselő emberen lehet egy Chuck.Oké kívéve mondjuk a metálosoknak.

mel

2009. júl. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Én metálos vagyok, és van Converse-em :) Én is még akkor vettem, amikor nem volt divat...
2009. júl. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
75%
akk bocsi:S na de ugye hogy nem mostaság vetted
2009. júl. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!