Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Converse tornacipőt hogyan...

Converse tornacipőt hogyan tisztítsam?

Figyelt kérdés
Legszívesebben bedobnám a gépbe mert nagyon retkes, de akkor nem válik le a talpa?:D

2012. júl. 23. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem dobnám bele, bár sokan mondják, hogy semmi baja nem lesz. Magam részéről (semleges) mosószeres kis áztatás, majd puha kefével és/vagy puhább dörzsis szivaccsal megdolgozom. Ez legalábbis működő módszer :)
2012. júl. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a mosógép mosta ki egyszer. Mondjuk, ha színes, lehet hogy kifakul (nekem kifakult). De mást színűt ne tegyél bele, mert lehet, hogy befogja. Szerintem a talpa nem jön le. :)
2012. júl. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem fog lejönni a talpa. Mióta van meg? Amikor lábujjhegyre emelkedsz benne ott oldalt lehet látni egy kis törést. May az lesz kicsit láthatóbb de amúgy nem vészes. Nekem is már megvan egy ideje, és eddig mindig gépben lett mosva.

Ha nagyon félted, akkor én még arctisztítóval szoktam xd hülyeség lehet.. de nekem bevált:D

2012. júl. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3 hónapja van meg, ott oldalt már nekem is betört.
2012. júl. 24. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!