Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki olvasta már a HÁDÁ-ban,...

Ki olvasta már a HÁDÁ-ban, hogy ingyenes Ruházati eladói és Pénztáros szakmát kap?

Figyelt kérdés
Hali, voltam az alábbi turkálóba ( [link] ) A péztárnál hatalmas plakáton ki van irva, hogy Eladói és Pénztáros szakmát kapsz egyben, INGYENESEN :-O. Hozzáteszem, sehol nem találom a neten, se a hirdetést, se hozzá kapcsolódó témát (vagy nagyon béna vagyok) Szeretném tudni, hogy volt aki megkérdezte? Vagy volt aki már tanult? Esetleg Igaz-vagy-Becsapás? Válaszokat köszönöm :-) Üdv

2012. júl. 23. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ha majd megkérdezik egy állásinterjún, hogy hol végeztél, hol szerezted a szakmádat, elég hamar megköszönik a részvételt, ha közlöd, hogy egy turkálóban kaptad ingyen. Szerintem ez átverés, vagy valamit félreértettél.
2012. júl. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha OKJ-s , rendes bizit ad, akkor nekem mind 1. Amig Babámat várom, legalább lekötöm magam :-) Azért Köszi :-)
2012. júl. 23. 20:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez nem hülyeség, én is olvastam..bővebben nem tudok nyilatkozni, nem kérdeztem utána, de ha már kiírják, nyilván igaznak kell lennie.. Mondjuk szerintem ez arra vonatkozik, hogy náluk, a Hádánál lehetsz eladó, ha elvégzed a tanfolyamot.
2012. júl. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
12%
jaj hát turkálóba... Dúrjál testvírem valami szaros rongyot.
2012. júl. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez olyan lehet, mint más cégeknél (pl. a CBA-nál az élelmiszer eladó pénztáros szakma), hogy ők ingyen kitaníttatnak, feltéve, hogy sikeresen elvégzed a szakmát, és utána X ideig, pl. 3 évig köteles vagy náluk dolgozni. De kérdezd meg őket!
2012. júl. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Ha valaki kipróbálta az még irjon. köszi
2012. júl. 24. 17:18
 7/8 anonim válasza:
Oda menj vissza, és kérdezd meg valakitől. Csak többet tudnak, mint mi, akik csak itt találgatunk. :)
2012. júl. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A korrekt válasz rá, hogy 5 hónapig van képzés OKj-s és ez alatt van kis ösztöndíj 10-20 ha beválsz akkor van lehetőség elhelyezkedni. A képzés úgy nézki, hogy 4nap munka 1 nap tanulás. A munka ott ahol a lakóhelyed közelében van Háda. Persze fizikai munka, nem kolbászból van ott sem a kerítés, de ha valahol kell a pénz és jól jön a képzettség is később akkor jó hely. Persze 4 napi 8orázás után nem nagyon lehet mellette mást, de legalább nem Te fizeted a képzést...
2013. júl. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!