Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Széles lábfejre lehet-e...

Széles lábfejre lehet-e egyáltalán csinos cipőt kapni?

Figyelt kérdés
Számomra rémálom a cipővásárlás. Széles a lábam, magas a rüsztöm, és 42-es méret, így a legtöbb boltba már be sem megyek, mert a 41-nél megáll az élet. A Deichmanban szoktam néha vásárolni, de ott is tüzetesen át kell nézzek mindent, mire találok valami olyat ami jó is, tetszik is, általában csak ez után nézem az árat (és néha teszem vissza a kiválasztott darabot). Olyanról hogy szép, nőies cipő, egyből le kell mondjak, mert ami még talán fel is jön a lábamra, félek, hogy egy életre tönkreteszi, így viszont maradnak a "nagyis" darabok. Van ezzel más is így? Ti hol szoktatok vásárolni? Megengeditek magatoknak a borsosabb árat?

2012. júl. 24. 08:00
 1/1 anonim ***** válasza:
40%
Igaz, nekem 38-as a lábam, de gyakran le kell mondanom nekem is egyes cipőkről, mert túl kényelmetlennek érzem őket. Pedig teljesen átlagos, arányos a lábfejem mérete. A kényelmetlen cipőt nem szeretem, ha szép, de érzem hogy hosszútávon nem lesz jó, meg se veszem, nem akarom nyomorgatni a lábam. Olyan szempontból kell kicsit többet rááldozni árban, hogy érdemes bőrből készült darabokat venni. Jóval tartósabbak, és jobban tudnak tágulni, alkalmazkodnak a láb formájához. És azért lehet szép, nőies darabokat kifogni bőrből is, ami mégsem divatcipő. A 41-es méret felett tényleg megáll az élet, de végső esetben lehet csináltatni, mondjuk az tényleg borsos árú, de évekig hordható, minőségi terméket kap az ember egy készítőtől, és az biztos nem teszi tönkre a lábat, tehát hosszútávon megéri.
2012. júl. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!