Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi lenne a legtökéletesebb...

Mi lenne a legtökéletesebb összeállítás egy szabadtéri bulihoz?

Figyelt kérdés
Csinos akarok lenni, nőies de mivel szabad téren leszünk így nem tudom eldönteni mibe is lenne érdemes elmennem.
2012. júl. 24. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
A ruha az természetesen az időjárástól függ. Ha jó idő van akkor felvehetsz egy szoknyát vagy egy miniruhát. Ha hidegebb akkor egy legging valami csinibb felsővel. Cipő szerintem mindenképpen lapos legyen mert az kényelmesebb is, főleg szabadtéri buliban. Egy szandi vagy balerina :)
2012. júl. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

egy csinos ruha?

valami ilyesmire gondolok :

[link]

esetleg hozzá egy balerina,vagy mostanában nagyon divatos az is ha egy sima sportcipővel felveszed

vagy egy rövidnadrág egy csinos toppal,ékszerekkel megbolondítva?:)

2012. júl. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szoknyát semmiképp nem szeretnék felvenni, szóval valami nadrágban gondolkodtam abban is inkább a hosszú mert este már ugye lehet, hogy hűvös lesz. ( :
2012. júl. 24. 13:21
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

Ha nadrág akkor vagy cicagatya, vagy farmer. De farmerből is akkor egy sima egyszerű csőgatya. Semmi szaggatott, ha nőies szeretnél lenni. Azt simán felveheted balerina cipővel vagy esetleg éktalpú cipővel. Rakj fel pár ékszert legyen jó sminked sokat dob az is :D

Első voltam :)

2012. júl. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És pólóban szerinted milyen? Esetleg egy pánt nélküli? ( :
2012. júl. 24. 13:31
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem egy sötétebb egyszerű farmer naci, egy élénk színű felsővel nagyon klasszul tud kinézni. Lehet pántos vagy pánt nélküli. Ha szélesebb hátad van, akkor javaslom a pántosat. Az éktalpú cipőt jobbnak tartom mivel szerintem az nőiesebb, de a balerina cipő is nagyon jól mutathat hozzá :D Egy karkötő meg nagyon jól tudja öltöztetni a kart. De arra vigyázz, hogy ne legyél nagyon tarka. Pl a cipő fehét vagy a nadrág sötétkék a felsőd zöld a karkötő meg lila. A hajaddal és a sminkeddel is igazi nőt varázsolhatsz magadból. [link] itt találsz egyszerűen elkészíthető hajakat és sminket is :D
2012. júl. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Óóóh rengeteg jó dolgot találtam itt nagyon köszönöm. ( :
2012. júl. 24. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!