Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen testalkatra milyen...

Ilyen testalkatra milyen egyberuhát/koktélruhát ajánlotok?

Figyelt kérdés

171 cm, 61 kg. Pici felesleg van a hasamon, és szerintem vastagok a lábaim. A mellem kicsi (75/B). A karjaim vékonyak, meg úgy alapból a felsőtestem. Tudom, hogy ennyiből nem tudtátok meg, hogy nézek ki, de esetleg tudnátok tippeket adni, hogy milyen típusú elegáns egybe ruha állna jól? (Esküvőre, és mindenképp egyberuhát akarok, mert olyanom még nincs, de egyre több esemény alkalmával kívánom, hogy bárcsak lenne. )


25/L


2012. júl. 24. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha csak egy pici pocak van nyugodtan mehetnek a feszülősebbek is. De én javaslom azokat amik nem feszülnek rád hanem egy kicsit bővebbek. Az többnyire mindenkin jól áll és azt még ducik is hordhatják mert nem emeli ki úgy az alakjukat észrevételem szerint, meg érdemes a színére és a mintájára is figyelni mert az is sokat számít.
2012. júl. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A lábad hosszú vagy a felsőtested? hosszú a hasad alatti rész? Mell-derék-csípőbőséged mennyi?

Hosszú a mellkasod?

Homokóra alakod van, vagy milyen?

2012. júl. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Azt mindenképpen vedd figyelembe, hogy ha a csípőd, combod szélesebb viszont a vállad, karod, felsőtested vékony akkor olyan felsőt (pánt nélküli esetén bolerót) válassz, ami kiegyenlíti az arányaidat.Ilyen a csónak nyak. Csípőd és a vállad egy vonalban kell, hogy legyen. Ha inkább körte alkatú vagy akkor jól állhatnak az A vonalú, lefelé bővülő ruhák. Ha inkább homokóra, tehát a derekad a legvékonyabb, akkor olyat válassz amelynek a derekát öv vagy szalag díszíti.
2012. júl. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!