Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vannak ezek az SZTK-s divatsze...

Bacskan16 kérdése:

Vannak ezek az SZTK-s divatszemüvegek. Honnan indult el ez az egész?

Figyelt kérdés
A napokban, meg már régebben is feltűnt, hogy szinte mindenkinek az a fos szódás szemüveget idéző napszemüveget hord két telibevet gyönggyel a lencse mellett mindenféle színben és mintában. Az is feltűnt,hogy az emberek kb. 5%-ának áll jól. Csak nem tudom, honnan és mikor indult el ez az újabb "divat", mert szerény véleményem szerint régen a stréberek hordtak hasonló pápaszemeket, most meg uniszex népviselet lett belőle.

2012. júl. 25. 08:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre nagyon egyszerű a válasz: a divat tervezők már nem tudnak kitalálni újat, vagy nincs kedvük, így nagyon jó, könnyű, és praktikus, vissza nyúlni a régi időkhöz, és akkor könnyű azt mondani, hogy akkor 70-es évek divatja, retro korszak stb.
2012. júl. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom honnan indult. Én azt látom, minél ízléstelenebb valami, annál divatosabb. Ez az SZTK-s szemüveg is valamikor régen elterjedt volt, de nagyon ciki is, nem csodálom, hogy nem áll jól szinte senkinek, elég otrombák. Szerintem most is nagyon ciki, ha valaki még hordja, csak addig lehet menő, amíg néhányan merik bevállalni. Onnantól, hogy mindenkinek ilyen van, gáz. Kitűnni akar az ember, nem egyforma akar lenni, a szódás szemüveg már unalmas.

De félek, mi jön vissza még? Tini korom holdjárói?! Csak az kéne még az ízlésficamosoknak

2012. júl. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben egyet értek veletek. Röhej ez a tömeghulladék, pont,mint a Converse cipők. Azok is anno a gagyi tornacipők voltak, most meg borsos felárral veszik csak azért, mert egy logó van az oldalán. A marketingesek jól dolgoznak... túl jól.
2012. júl. 25. 08:35
 4/5 Dorka970614 ***** válasza:
Fújj, szerintem is nagyon rondák, pedig én 15 éves lány vagyok. A fél ismeretésgi körömnek ilyen van és abból kb. 2 lánynak ha jól áll.
2012. júl. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyanonnan, mint a többi türhetetlenül idióta divat. 100-ból ha egy embernek jól áll, ezek a pávák nevetségesek benne
2012. júl. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!