Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tetszik az ilyen western...

Tetszik az ilyen western (country) kalap? Kin áll jól? S milyen ruhával jó hordani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Vettem 1 ilyen kalapot(ugyanilyen színben, formában, mindenben). Szerintetek kiknek áll ez jól? Milyen testalkat, arcforma? S milyen ruházatot szokás ehhez felvenni? Lejobb lenne képekkel szemléltetni:) Vékony testalkatú, ovális arcú, szemüveges vagyok. Köszönöm! 17/F


[link]


[link]



2012. júl. 27. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Sztem főleg az erősebb testalkatúaknak áll jól, kicsit olyan "alfa hímeknek", de azért ne keseredj el, még fiatal vagy, idővel úgyis "tökösödsz" (bocsi) :D.

Ruha: föld színek (barnák, szürkék, fekete, fehér, kékek), sima póló és/vagy ing, ezek szűkített fazonúak + farmer + bőr öv + bőr csizma (motoros vagy western).

Szemüveg, hát vmi vagány fazonú, amilyet az amcsi rendőrök/motorosok/pilóták hordanak, lehetőleg sötétített/fényre sötétedő lencséjű.


[link]

[link]

[link]


[link]

[link]

2012. júl. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos semmilyen kultusza nincs nálunk a western kalapoknak, meg úgy általában a stílusnak se. Nekem is van egy minőségi barna kalapom, szerintem nagyon elegáns, de csak alkalmi jelleggel hordom. Képzeld el a szitut, ahogy a Batthyány téri metrótól jössz fel ingben, western kalapban és sendra csizmában. Azt hinnék eltévedt egy cowboy a magyar valóságban. Én tudom mert megcsináltam :)))
2013. jan. 12. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Gergojakab válasza:
Én szerintem hordd. Én jómagam is ezt hordom, annak ellenére, hogy kövér és randa vagyok. Föl kell készülni, arra, hogy sok olyan lesz, aki hülyén néz reád, de az ilyenekkel nem kell foglalkozni. Szerintem sokkal jobb, mint a modern ,,divat'', ha lehet azt annak hívni. De viszont azt tudom, hogy ha veszel, akkor nehéz méretet találni. Én is sokat szenvedtem ezzel, főleg a csizmákkal, amiből a mai napig nincs rendes méretem. Tapasztalatból mondom, hogyha vásálsz, akkor olyat végy ami kényelmes, ha van persze. Na, de lényeg a lényeg: ha ilyet hordassz, az szerintem nagyon jó, lesz akinek nem tetszik, de azt magasrol le kell... nagydolgozni.
2021. máj. 10. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!