Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak én nem találok semmi jó...

Csak én nem találok semmi jó ruhát a turikban?

Figyelt kérdés
Annyi ismerősömtől hallom milyen jó ruhákat vesznek turikban, de én akár hányszor bemegyek soha semmi nem találok. Vagy rossz helyen keresgélek? Mert eddig kb csak olyan dolgokat találtam turiban amit kb portörlésre hasznélnék itthon...
2012. júl. 27. 11:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Menj olyan helyre ahol márkás ruhák vannak, de turkáló. Azaz lejért kollekciók darabjai. és azt is figyeld meg melyik napokon hoznak új árut.
2012. júl. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

A turkálásnak is megvan a maga technikája és természetesen az sem mindegy, hogy hova mész.


Először érdemes vállfás turkálóban kezdeni, mert ott jobban áttekinthető az árukészlet. Ha itt felszedtél magadra egy kis tapasztalatot, akkor érdemes már "igazi" turkálóban próbálkozni. És persze azt se felejtsük el, hogy ez nem olyan, mint egy áruház, ahova bemész és megveszed, amit akarsz. Itt azt kell megvenni, amit éppen találsz.( pl. nyáron pulóvert) Rendszeresen kell járni, az sem árt ha mindig ugyanarra a helyre mész és összecimbizel az eladókkal. Lehet, hogy 5 alkalomból négyszer nem találsz semmit, aztán egyetlen alkalom kárpótol mindenért.

2012. júl. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én sem...

Egyszer kifogtam egy térdig érő, vaci új bőrkabit 7000-ért, de az volt az első és valószínűleg az utolsó fogásom.

2012. júl. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Pesti vagyok, esetleg valaki tud olyan turit ahol általában kifog jó dolgokat?:) Hádáról halottam még hogy jó, ma azt nézem meg.
2012. júl. 27. 11:52
 5/15 anonim ***** válasza:

Háda. Tökéletesen el lehet költeni több 10 ezret :D Viszont most a darabos hádák félárasak még a hónap végéig.


Én mindig találok valami extrát.. többet is tudnék, csak nincs rá keret :)

2012. júl. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én se találtam semmit,a corvin Hádában voltam de egyáltalán nem ájultam el..sőt..valahogy zavar hogy gyűröttek a ruhák,és nem méret szerint van hanem összevissza.Egyet sem láttam ami tetszett volna.A cipők meg a táskák na az no comment.A földön sorakoztak a cipők többen próbálgattak is,de igencsak használtak voltak...a táskákon is nagyon látszott.Nekem nagyon nem jött be.Az árak meg kész vicc.Ennyiért inkább új ruhát veszek.
2012. júl. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

Hádába járok, és tényleg tragédia. Egy póló 1900 ft, egy nadrág 3000 is megvan. 1 kiló ruha 3000 ft.

Ehhez képest outletben vettem 8000-res inget 1500-ért, 3000 ft-os pólót 450-ért.

2012. júl. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem attól is függ, hogy kinek milyen az ízlése és az alkata. Mi bementünk most anyával, pólót, blúzt kerestünk. Összeszedtünk vagy 25 darabot, próba után ebből nekem 10 volt, ami jól állt, anyának csak 3. De nem is nagyon dögös vagy alkalmi ruhákat kerestünk, hanem sima hétköznapra való, egyszerűbb darabokat. Van néhány, amit kicsit át is kell alakítani, be kell venni belőle vagy ki kell engedni. Én azért szeretek oda menni, mert nagyon olcsó - nyugodtan megveszek valamit, akkor is, ha nem biztosan fogom hordani, vagy még nincs hozzá illő szoknyám, nadrágom vagy felsőm.
2012. júl. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
2012. júl. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A jó turikban ugyanannyiért kapsz cuccokat, mint mondjuk egy new yorkerben vagy Takkoban leárazáskor. Az olcsó turikban meg tényleg 10évente egyszer ha kifogsz valami jót.
2012. júl. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!