Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek egy 30as pasi...

Szerintetek egy 30as pasi öltözhet olyasmi stílusban mint a Doctor Who-ban vagy a Sherlock c. sorozatban a színészek?

Figyelt kérdés

Ilyen hosszabb kabátok, ing, nadrágtartó ilyesmik.

irodai munkához, középvezetőnek.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2012. júl. 27. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért ne. Csak tudd viselni, légy benne magabiztos. Mert ha félsz az emberek megjegyzésétől, nem érzed magad jól benne, akkor az meg látszik.
2012. júl. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek, ha magabiztos vagy, és jól is áll, akkor nyugodtan hordd!
2012. júl. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Esme.avantgarde ***** válasza:
100%

Lássuk csak... 30-as, középvezető, aki DW-t és Sherlockot néz... Ó hát.. nős vagy? :D

Én örülnék, ha több hozzád hasonló férfi futkozna az utcán - Vagy ha mondjuk egyet is látnák.


20L

2012. júl. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen!!!♥
2012. júl. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 mringer ***** válasza:
Első és második kép o.k., harmadiknál kabát jó a zakó megfontolandó, ne legyen 4 gombos, az ing és nyakkendő is jó, de az árnyalata nem illik az öltönyhöz, és soha ne gombold ki nyakkendő alatt az ing nyakát. A negyedik képet inkább felejtsd el, az ötödikkel együtt. Ha azt szeretnéd, hogy komolyan vegyenek, ne csinálj bohócot magadból.A csokornyakkendős összeállítás egy őrült fizikushoz illik, de középvezetőhöz semmiképp. Próbáltál kiegészítőkkel játszani? Feltételezem unod a sablon megjelenést.
2012. júl. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem gondold még ezt át, mielőtt elrohansz az üzletekbe...

Pl. a második kép

[link]

és a többi között és és föld a különbség! Ez egy elegáns, lényegében bárhol viselhető összeállítás, míg a többinél vagy kicsit inkább "bohókás" vagy egyszerűen ettől eltérő. Pl. itt Sherlockon ez a zakó szerintem karcsúsított, vagy méretre készült de valami biztosan van vele csinálva.

Ellenben, a többi képnél totál olyan a stílus, ahogyan általában a férfiak öltözködnek (hiába mondjuk, hogy a karcsúsított darabokban jobban néznek ki, szerintük az nőies, mert a testhez simul :D), tehát a kettő nem jön össze. Teljes más stílus.


Ettől függetlenül szerintem öltözhetsz így, vagy hasonlóan, manapság ez teljesen rendben van.


De pl. ez a kép is:

[link]

Ha összehasonlítod a fenti Sherlockossal, egyszerűen óriási különbségek vannak! Nem tudom, látod-e de ennél így elég ódivatú az összhatás. Még ha figyelnél az anyagra és mai, divatos darabokból állítanád is össze, szerintem akkor is úgy nézne ki. Míg, a Sherlockos tökéletes, drágának tűnik (bár az valószínűleg az is), mai, divatos, egyszerűen passzol minden.


Nehezen tudok elképzelni olyan férfit, aki ezek közül mindkettőt felvenné.


Amúgy az ötlet nem rossz. Nem írtad, miért tetted fel a kérdést. Szerintem egy 30-as pasinak az ing, hosszú télikabát, stb. teljesen megfelelő. Egy középvezetőnek szintén. Én a nadrágtartóért és hasonlókért nem rajongok, de ha tudod stílusosan viselni, akkor szerintem az is rendben van.

2012. júl. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Alapjáva véve figyelem sherloch ruhàzatá: IMÁDOM
2012. júl. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Mér lenne baj. Nem tudom, hogy az embereket miért is zavarja, ha hosszú kabátot veszel. Én is a 10. doktor öltözetébe mászkálok.
2012. júl. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
igen a 10 doki stílusa szerintem vonzó ha tudod viselni a ruhákat.
2012. júl. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!