Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen szemüveget vegyek? 14/L

Milyen szemüveget vegyek? 14/L

Figyelt kérdés
Szemüveges leszek és nem tudom milyen szemüveget vegyek ami divatos...nem tudom hogy számít-e de kék a szemem...légyszi linkeljetek...előre is köszi a normális válaszokat:D

2012. júl. 28. 02:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet, a szemüveget felveszed és látod hogy jól áll vagy sem. Mást is kérdezz meg a közeledben hogy jól áll-e szerinte... őszintén. És így ki lehet választani a megfelelőt.
2012. júl. 28. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt tudom de kb milyen egy divatos szemüveg..?
2012. júl. 28. 03:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a nem túl vastag kategóriába keress és ne legyen rajta semmi csili-vili, mert azt idővel megbánod. xd És szerintem valami egyszínű és nem túl feltűnő a legjobb ami kiemeli a szemedet és az arcodat. Gondolj bele, ha pl. egy neonrózsaszín csillámlót veszel, akkor mindenki azt nézné és nem azt, aki mögötte van. Nekem egy egyszerű feketém van és nagyon szeretem. ^^
2012. júl. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ami jól áll, és kapható az adott helyen. Hidd el, segítenek, van tapasztalatuk. Nekem mindig mondták, hogy ez jó választás, mert passzol a szemöldökömmel, meg nemtom.

Egyet tudok javasolni: mindenképp valami semleges színt válassz, semmiképp ne pirosat, kéket, zöldet, stb - kivéve, ha több szemcsit csináltatsz, de azért nem ez az általános. Nagyon sokan elkövetik ezt a hibát, és borzalmas nézni, mikor lila meg kék cuccokban van, pipacspiros szemcsivel mondjuk. :S

Formára még mindig a szögletesebb, keskenyebb darabok a divatosak, vastagabb kerettel és szárral. Amit annyira nem ajánlok, elég nehéz némelyiket megszokni, nagyon lekorlátozza a látóteret (ez akkor zavaró, ha szemüveg nélkül is látsz azért, meg első szemüveget mindenképp nehéz megszokni).

2012. júl. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Küldj képet magadról, akkor el tudom talán dönteni, mi állna jól.
2012. júl. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kontaktlencse!
2012. júl. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is 25 éve szemüveges vagyok.

Legfőképpen olyat, amilyet venni lehet, hacsaknem térbeli és anyagi korlátaid nincsenek (ti. bárhol bármennyiért tudsz vásárolni). Ha nedaj' isten bemész egy boltba, és látod a választékot, akkor jó esetben biztos lesz egy tucat, ami tetszeni fog, de csak egy része fog jól állni (formailag, színileg), és anyagilag is megfelelni. Az üzletben próbálnak majd segíteni, de csak azt vedd meg, amiben jól érzed magadat, mert ők eladnák a homokot is a sivatagban. :-)

Én úgy vagyok vele, hogy általában egy szép formájú, de egy kis szolid, ízléses díszítéssel ellátott keret egy lánynak mindig, minden alkalommal (hétköznap, és ünnepek is) beválik. Ha jól választasz, öltöztet is, meg nem kell a szemedbe nyúlkálni, ezért én jobbnak tartom a kontaktlencsénél, de ezt embere válogatja, meg a felhasználási környezet.

A titán keretes szemüvegek tartósabbak, és nem zöldülnek be a bőrtől, a fényre sötétedőt meg ki nem állhatom, mert erős fényben a szürke lencse úgy áll mindenkin, mintha egy komcsi párttitkár lenne. :-)

A karcolásmentes, a páramentes, meg az UV szűrős bevonat az kő, meg ~1500Ftért egy kis lencsetisztító folyadék is jól jön, mert a legnagyobb ellenség az ujjlenyomat.

2012. júl. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!