Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek Buz-is az Amerikai...

Szerintetek Buz-is az Amerikai táska?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok, és tudjátok hogy most divatba jött mindenbe hogy Amerika zászlaja van a pólón táskán gatyán. Én most vettem egy ilyen táskát, ami fekete, rajta az amcsi zászló, és ilyen fényes lakozott, de szerintem jól néz ki, és a boltba azt mondták uniszex, szerintetek????
2012. júl. 28. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Fiúként egy lakkozott táskát hordasz, amin rikító színek vannak, és még mintás is.


Képzeld el kívülről, hogy milyennek ítéled meg máson. Ha elfogadod, nem gond. Ha téged nem fogadnak el, de nem érdekel, nem gond. Ha nem fogadnak el, de ennyire zavar mások véleménye, akkor megtanultad, hogy nem kell vakon minden divatba beugrani, ha nem tudod élvezni.

2012. júl. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

meg árpa-is :)


Nekem csajon se tetszik nem hogy még pasin...

2012. júl. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
inkább szánalmas...
2012. júl. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért kell mindenkinek amerikai mintát hordania. Régen néztem egy külföldi oldalon képet amin egy csajon amerikai mintás felső volt, akkor tetszett, mert itthon még nem hordták, most a hányinger kerülget ha meglátok egyet.
2012. aug. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én lány vagyok és pont ilyen táskát vettem, lesza.rom h másnak nem tetszik :D szerintem is uniszex. nem tudom miért vettem meg pedig én is utálom h mindenkin ilyen mintás felső..fürdőruha van de mégis megtetszett.
2012. aug. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2012. aug. 22. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!