Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen ez az...

Szerintetek milyen ez az összeállíttás?

Figyelt kérdés

Blúz: [link]

Nadrág(ilyesmi, de nem ez): [link]

Cipö(ilyen csak feketébe): [link]

Vagy van egy ilyen blúzzom is: [link] (nem kaptam róla képet, ez egy rajz, ahol sötétkék a rajzon, ott eredetileg olyan színú, mint máshol, csak csipkés), ez egy fekee vékony övvel jobb lenne?



2012. júl. 28. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
44%

hát ez stílusfüggő:)

én az első felsőt választanám:D

OFF: nem lesz meleged?vagy estér veszed fel?

2012. júl. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
estére*
2012. júl. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nagyon jó, az első blúzzal. A rajzolt felső annyira nem. Mostanában meg nagyon divat a virágos blúzok és még szépek is. Romantikus és nőies összeállítás. Én tuti hordanám így őket!
2012. júl. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik! Én felvenném, mert ilyesmi a stílusom is! :) Az első blúz nagyon tetszik, úgyhogy azt választanám, a kéket meg így nem igazán tudom elképzelni, de biztos az is szép! :) Amúgy a cipő az jobb lenne olyan színben mint amilyenben a képen van! :) Bár is a blúzhoz az illene jobban! De mint mondtam, nekem így is nagyon tetszik! :)
2012. júl. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
[link] leginkább erre hasonlít, de a felsö része ilyen: [link] és az egésznek olyan a színe, mint a nadrágnak, és 3 helyett 5 réreg van rajta(nem tom hogy mondják neki) és abból 3 virágmintás csipkéböl van.
2012. júl. 28. 14:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Az a nadrág nem valami nőies! Kicsit összeegyeztethetetlen

számomra ezzel a szép, csinos blúzzal. Szerintem próbáld meg inkább azt a blúzt valami szép (hozzáillő) szoknyával párosítani!

21/f

2012. júl. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jól néz ki, én hordanám :)
2012. júl. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!