Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak szerintem ciki kerékpáron...

Csak szerintem ciki kerékpáron a láthatósági mellény?

Figyelt kérdés
2012. júl. 28. 20:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%

Most ez vagy kamu, vagy síkhülye vagy...


Szerinted divatolásból hordják ? Vagy pedig azért, hogy a sötétben lássák őket, és ne üssék el ?

2012. júl. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem ciki hogy valaki egyáltalán feltesz ilyen kérdést.

Mióta divat a láthatósági mellény?? Az életed függ tőle..

2012. júl. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Értem én a lényegét, meg tudom, hogy hasznos, de attól függetlenül. Direkt nem a közlekedés rovatba tettem a kérdést. Mondjuk, ha lenne belőle valami dizájnos, jó fazonú, akkor nem lenne vele semmi bajom.
2012. júl. 28. 20:27
 4/16 anonim ***** válasza:
41%

Tökre senkit nem érdekel, hogy nézel ki bicajozás közben. leszállsz a keróról, leveszedf a mellénykét és kész. Ennyire azért ne foglalkozz a külsőségekkel, mert ez már beteges kicsit. xD

Ha meg annyira zavar, szabd át. -.-"

2012. júl. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
48%

Soha nem biciklizem, szóval nem tudom, de nem csak lakott területen kívül, meg este kell hordani?

Akkor meg nem tök mindegy hogy hogy nézni? Úgy sem látja senki.

Nem tudom, hogy mennyire szoktál vezetni. Vezetés közben nem sok minden látszik egy biciklisből. Ha nincs mellék, akkor éjjel nagyon későn lehet észrevenni, akkor is ha figyel az ember. Ezt azért írom, hogy nehogy ilyen butus dolog miatt ne vedd fel.

2012. júl. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
* mellék = mellény
2012. júl. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Utolso...

azert latszik meg este is -.-

[link]

2012. júl. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Most mit vágsz nekem arcokat?? Akkor bicajozz mellény nélkül. Nekem aztán mindegy.
2012. júl. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ez komoly?? Az a bajod hogy nem testre szabott a mellény?? Nem divatozni kell a mellénnyel,hanem hordani,mert életet menthet.. Azért ez már durva ha valaki azért finnyáskodik mert jaj nem jó a mellény szabása..
2012. júl. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
figyu szerezz láthatósági mellényt, meg még kettőt, és a csíkokból csinálj rá valami dizájnt, zenekarlogót, mittomén. máris divatos de mégis funkcionális a mellényed, énis azt tettem. amúgy rossz látási viszonyok között lakott területen kívül kötelező, amúgy csak" nagyon ajánlott"!! amúgy, sötétben egy bringásból, főleg gyorsan menő autósban észveszejtően kevés látszódik, a mellény meg azonnal visszavilágít.
2012. júl. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!