Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Scotch-soda, mennyire jó márka?

Scotch-soda, mennyire jó márka?

Figyelt kérdés
scotch-soda , márka ,brand

#márka #scotch-soda
2012. júl. 29. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Jó, nagyon jó. Csak elég drága...
2012. júl. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen tudom,hogy drága. kb hova lőnéd be? Tommy Hilfiger színvonal ? vagy a fölött van.
2012. júl. 30. 12:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát egy farmer 30 ezer körül van, egy póló 8-10 ezer, kabát is 30 körül, de szerintem még így is az egyik legjobb márka.
2012. júl. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

egy ilyen duplarétegü pólót néztem és 18ról volt 10re akciózva

azért annyira szerintem nem felkapott itthon (igaz eddigis ismertem és tudtam ,hogy drágább kategória) de valahogy mégse olyan híres mint mondjuk egy Hilfiger vagy Ralph Lauren esetleg G-star

2012. júl. 30. 22:28
 5/8 anonim ***** válasza:

jó márka, de sztem nem ér fel Hilifgerrel/ RL-el.

Magyarországon meg kb semennyire se ismerik...

2012. júl. 31. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez részemről is elég relatív összehasonlítás volt,mert a RL is azért drágább kategória a Hilfigernél.
2012. júl. 31. 08:57
 7/8 laci911 ***** válasza:
Azért ez túlzás ,hogy nem ismerik de tény egy remekmű minden része minőségi úgy ,hogy ajálni tudom kb olyan hollister és g-star hoz tudnám hasonlítani A thommy az egy rakás szar idehaza csak azt lehet látni persze az valahogy mindig hamis vagy használt .....rlp is egy outlet kategoria.....
2012. szept. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én sok Hilfigert hordok de a Denim részt és boltba veszem meg , persze nem ezeket a tucat galléros polókat hanem leginkább kapucnis pulcsit (ami minőségre nagyon nagyon jó!)

És basic polókat pl ez. [link]

2012. szept. 19. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!