Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Székesfehérváron hol lehet...

Székesfehérváron hol lehet b70- es melltartót kapni?

Figyelt kérdés
Miért ilyen ritka? 70- es többnyire csak a-ból van, viszont az kicsi a mellemre, b-ből ált. 75- ös a legkisebb, de az meg nagy a hátamra.

#b70
2012. júl. 29. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Az 70B-s, és kb. mindenhol. Nem tudom, milyen árkategóriában gondoltad, de a piacon, Skálában biztos, hogy találsz, a Tesco is tömve szokott lenni velük, de szerintem a New Yorkerben is van.
2012. júl. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor megnézem a New Yorker- ben, a többi helyen már néztem, de nem volt.
2012. júl. 29. 19:08
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
skálában van.én is ott vettem.nekem 70/as kell .persze 70b-ből tömérdek találtam:D
2012. júl. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

MIIIvan? A 70B tök gyakori méret, B kosarasból hoznak a legtöbbet.

A 70es körméret picit kicsi, de a melltartókat gyártó keletiek még mindig többet gyártanak belőle mint a nagyobb méretekből.

Az én 75F-es mellemre TÉNYLEG nehéz melltartót venni. 70B-s mindenhol akad.

2012. júl. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ebből is látszik, hogy az ember mindig azt talál, amire nincs szüksége! Én nagyon sok helyen kerestem és igaz, hogy a b kosaras melltartó a leggyakoribb, viszont többnyire csak 75- től gyártják már az eladók szerint. Régen nekem sem volt ezzel problémám, de idén...
2012. júl. 31. 15:22
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyébként 65- ös lenne a méretem, de az esélytelen...
2012. júl. 31. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!