Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Miért vesztek fel...

Lányok! Miért vesztek fel mindig bugyit a harisnya alá? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Van egy cikk: [link]

A 11. pontban azt írják (teljesen logikusan!!!) hogy ha pamut betétes a harisnyanadrág, akkor felesleges a bugyi, mert minél több a réteg annál kevesebb a szellőzés! Ezek után kérdezem, hogy mégis miért? Gondolom érzésre is jobb ha nincs alászorítva egy fehéremű, másodsorban pedig ha lekerül a szoknya sokkal szexisebb látvány fogadja a férfi.



2012. júl. 29. 17:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem baromira kényelmetlen minden bugyi nélkül..még abban is alszom. (nem tanga,francia vagy sima). Mellesleg a harisnyát nem mosom minden felvétel után, nem alsónemű,vagyis ami nekem van vastag harisnya. És normálisan van némi fehérfolyás is,nem sok,de van. Az ha belemegy a harisnyába nem is kellemes és nem is higiénikus szerintem.
2012. júl. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
és persze sajnos manapság a harisnyák nagyrésze nem pamutból készül, még ha az is van írva rá.
2012. júl. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem hordok harisnyát, szóval passz. :D
2012. júl. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem azért veszek fel egy harisnyát hogy a pasik farka álljon ha meglátja hogy nincs rajtam bugyi. Hát elég közönséges lenne, a párom sem örülne ha feltűnne neki hogy bugyi nélkül járkálok. Arról nem is beszélve hogy a harisnya összekenődhet, természetes folyás, hát az marha szexi lenne meg higiénikus... szóval ez van, bizony bugyit veszek fel, sőt még tisztasági betét is van benne mindig. Igaz nem túl jól szellőzik, de ezzel nem lehet mit tenni, még mindig jobb mint nélküle.
2012. júl. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én se értem az ilyen nőket. Hát ha már a szellőzés akkor vegyen fel egy combfixet bugyi nélkül. Ennek van értelme, mind látvány, mind szellőzés szempontjából..


A harisnyában pont az a lényeg, hogy melegíti az ember valagát. Én speciel két bugyival hordom, egy tanga alulra, egy fekete franciabugyi a harisnya fölé, így nem csúszik le. Hosszú a lábam, a legtöbb harisnya üllepe a combom közepéhez kerül egy idő után :D

2012. júl. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem értem. A harisnya is fehérnemű nem vesszük fel kétszer tisztítás nélkül. Zoknit se, bugyit se hordjuk így. Ha meg folyás megy bele, az a bugyiba is bele megy. Hazaérve harisnya levétel, kiöblít és kész.

Utolsónak a combfix nem mindig kivitelezhető. Rövidebb szoknyánál már kilógna alóla. Oda harisnya kell. Valamint ott lehet bugyi mert nincs plusz réteg.

A hangsúly azon van, hogy a harisnyanadrág alatt lévő bugyi plusz egy réteg ami nem előnyös. Főleg nem ilyen melegben. Elhagyni persze csak lépésbetétes harisnyáknál lehet.

2012. júl. 30. 14:20
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem veszek alá bugyit, mert felesleges. A pamut betétes harisnyanadrág valójában jobb minőséget jelent, de speciel engem nem zavar, ha nem pamut betétes. Egyébként nem azért viselem így, hogy ilyen "látvány fogadja a férfit", hanem megam miatt: egyszerűen jobb így!
2012. júl. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A nem lépésbetétesnél nem zavar, a pamut rész hiánya? Nem dörzsöl a varrás?
2012. júl. 30. 17:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Ami lépésbetétes, de nem pamut lépésbetétes, azzal semmi gondom nincs. A vastag acryl vagy pamut kötött téli harisnyanadrágoknál szintén megoldott, hogy a varrás és hátul a fenék betoldás nem kényelmetlen. A lépésbetét nélküli egyszerűbb harisnyanadrágoknál lenne elméletileg gond, de ha megfelelő méretet veszel, akkor szerintem nem kényelmetlen.
2012. júl. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ööö....ez fura kérdés volt... De én tuti vennék alá bugyit :D
2012. szept. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!