Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen melegben hogy lehet...

Ilyen melegben hogy lehet felvenni egy szandált harisnya nélkül?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék harisnyát venni a teljesen nyitott, magassarkú szandimhoz, de ilyen melegben alig tudom felhúzni a lábamra, mert hamar izzad a talpa az embernek. Nem lesz baja a szandinak, ha harisnya nélkül izzad benne a lábam? Ti hogyan húzzátok fel ilyen melegben a szandit a lábatokra? Lehet, hogy hülyeség, de ha teszek a talpamra egy kicsi hintőport, akkor nem tudom könnyebben felhúzni ebben a nagy melegben? Harisnyával simán felhúzható a szandim, de nélküle már nem. Előre is köszi a válaszokat!:)


Ilyesmi pántos szandit képzeljetek el: [link]


2012. júl. 7. 12:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%

OOOMMMMGGGGG!

HARISNYA ilyen cipőhöz???? már a gondolat is iszonyat.....szandálhoz semmikor se vegyél fel harisnyát, mert az naggggyon gáz

2012. júl. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló! Nem olvastad végig az írásom?:D
2012. júl. 7. 12:32
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Az ilyen típusú szandálhoz ( de szerintem nyitotthoz egyáltalán) nem való harisnya.
2012. júl. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%
Ha nem tudod belenyomni a lábad sehogy akkor vegyél fel egy bokaharisnyát és mikor felvetted a szandált vágd le a lábadról :D De most komolyan, jobb nem jut eszembe.
2012. júl. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én is tudom, hogy nem való hozzá hariusnya. Írtam is, hogy nem szeretnék harisnyát venni. Ehhez kértem segítséget!!!
2012. júl. 7. 12:36
 6/12 A kérdező kommentje:
Végre valaki végig olvasta a kérdésem:D Köszönöm az első normális választ!:)
2012. júl. 7. 12:37
 7/12 anonim ***** válasza:
19%
már bocs, én is végigolvastam, csak lesokkolt....na mindegy, akkor púderezd be, vagy mittudomén, de egyáltalán ha kicsi rád, akkor minek akarod beleerőltetni? nem meg nem lenne kicsi, akkor simán rád menne.....
2012. júl. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A hintőpor miért lenne hülyeség? Teljesen jó. Meg vannak ilyen lábkrémek, spray is amitől kevésbé izzad a lábad.
2012. júl. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Tuti, hogy nem kicsi rám, mert nagyon pici lábam van (35). Ez a cipő egy kisebb 36-os, az üzletben felpróbáltam. Amikor megvettem, akkor nem volt ilyen iszonyatosan meleg, és simán felvettem harisnya nélkül. Most ez nem megy:(
2012. júl. 7. 12:45
 10/12 anonim ***** válasza:

A hintőpor teljesen jó ötlet, csak ne túlozd el mert akkor már látszik. De egyébként csökkenti a lábszagot is.


Az ilyen szandálnak az a lénege, hogy látszon a festett köröm, vétek lenne harisnyát venni hozzá.

2012. júl. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!