Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fogom magam megtanulok szabni...

Fogom magam megtanulok szabni varrni és veszek anyagot és magamnak varrok ruhát, nem jövök ki olcsóbban mi?

Figyelt kérdés

2012. júl. 30. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:

ohoo! nem megy ez ilyen gyorsan és könnyen.Én is elterveztem ezt,de már az egyenes varrásnál nehézségbe ütköztem.Anyukám varrónő szóval ő segít és tanít varrni,de nem olyan könnyű az,ahogy az ember elgondolja.

Ha nem is jössz ki olcsóbban,akkor is legalább egyedi cuccaid lesznek és ez már valami,végül is megéri megtanulni varrni.Ha méteráruban veszel anyagot,nem nagyon jössz ki olcsóbban,de én azt szoktam csinálni,hogy bemegyek egy turkálóba és ott összevásárolok mindenfélét,aminek tetszik a mintája,színe és anyaga,majd előveszem a fantáziám és alkotok.Csináltam már blúzból miniruhát,szoknyából toppot,pólóból szoknyát,de még alkalmi ruhát is,persze anyukám azért besegített.

Lényeg hogy érdemes megtanulni minden szempontból :)

2012. júl. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én varrtam magamnak a héten egy overállt, így max 800 Ft-ba került. De ez nem olyan, hogy leülsz a gép elé, és magától kész a ruha, kell hozzá némi gyakorlat.
2012. júl. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát kijöhetsz jobban ha van esetleg olyan közeli ismerősöd/rokonod aki megtanít varrni.
2012. júl. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is most tanulgatok varrni. Bementem méteráruba, összevásároltam a cuccokat, amik kellenek, és rájöttem, hogy kb. ugyanannyira jöttem volna ki ha megveszem készen... Viszont ez a turkálós dolog jó ötlet!
2012. júl. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én olyat is szoktam pl. hogy a régebbi ruháimat kicsit átvarrom hogy másmilyen legyen.
2012. júl. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

elsőnek: a turkálós dolog tényleg jó ötlet,

a többiek válasza is hasznos köszönöm szépen, hát anyósom varrónő :D

2012. júl. 31. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!