Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit jelent a melltartóméret?

Mit jelent a melltartóméret?

Figyelt kérdés
Mit jelent a melltartóméretben, hogy 80C, vagy 85B, mi a különbésg, mi a 80vagy85, és a B vagy a C között?? Melyiktől számít "nagynak" a mell??
2008. máj. 7. 16:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
A 80-85-90 a mell alatti méret cm-be. A B-C-D a mellméret. A betűk mutatják a mell nagyságát. Minél nagyobb a betű, annál nagyobb a mell.
2008. máj. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%

A mellkörfogatot te is le tudod mérni.

És olyat vegyél, ami tart, de sehol sem szorít.

Melyik a "nagy"? Van "E" és "F" méret is. Mármint mellből :-) Konfekciós melltartó ekkora, már nem hiszem, hogy sok helyen lenne.

2008. máj. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

C-s mérettől számít teltnek a mell. A szám az a mell alatti térfogatot jelöli, a betűk pedig a kosárméretet

AA= nagyon kicsi

A=kicsi

B=közepes

C=telt

D=nagy

DD=E= extra nagy

F=extra nagy

G=extra nagy

2008. máj. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
A melltartóméret egy számból és egy betűből áll, pl. 75A. A szám a mell alatti körfogatot jelenti, tehát, hogy milyen széles a nő háta, a betű a kosarat, vagyis, hogy mekkora a cici:) A 70-es a legkisebb, és ebből van 70A, 70B, C,D, E stb... ahogy haladunk előre a betűkkel az annál nagyobb cicit jelent. Tehát Egy bármilyen D-es melltartó mindig nagy cicit jelent, az A pedig kicsit. A számokkal ugyanez, egy 70-es kicsi nőt, míg egy 100-as szélesebb nőt jelez.
2008. máj. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%

´van sok sok szép és sex melltertó E F méretben is, igaz nem olcsók, a triumph gyárt frankókat.

nekem 75E a méretem, kicsi a hátam és nagy a cicim. aki esetleg 90B hord az kövér és kicsi cicije van.

de érdekes a 80C és a 85B között inkább csak hátbeli külömbség van kosárra nem nagyon. pl ahogy írtam 75E-t hordok de van hogy a 75 nagyon szüknek találom és kérek egy 80-t de ebböl már elég a 80D mert a kosár is arányosan nö ekkor. legalább is a márkás fehérnemüknél tuti.

2008. máj. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%

Amúgy Iig gyártanak melltartókat.De ezeket már inkább csak kismamák,szoptatós anyukák használják.

Kinek mi a nagy.Én pont meg voltam elégedve a C kosarammal,de van aki egy C kosárral még elmegy plasztikai sebészhez.

2008. máj. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
9%
Nem akarjátok neki még leírni 20x ugyan azt???
2008. máj. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
78%
Utolsó válszoló:téged miért zavar,hogy hányszor írják le?Én pl jobban szeretem,ha többen válaszolnak a kérdésemre!
2008. máj. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nekem is jó, mer mindegyik kommentbe tudnak ujj dolgokat irni. De még annyi, hogy a 80C, és a 85C között csak a hátszélesség a más??? :)
2008. máj. 8. 16:51
 10/14 anonim ***** válasza:
30%
75E????????? Hogy bírod el ha egyszer ennyire vékony vagy? Nem fáj a hátad?
2008. máj. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!